comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e: 'Zavallı bir söylemdi!'

15 Haziran 2020, Pazartesi 21:18
Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e: 'Zavallı bir söylemdi!'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gündemle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de "Gündem" programında açıklamalarda bulundu. 

"MUSLERA, BİZİM ALEX GİBİ HER SEVİLEN SAYILAN BİR FUTBOLCU"
Muslera bizim Alex gibi her camia tarafından sevilen, saygı duyulan bir isim. Aile hayatı, sahadaki duruşu, centilmenliğiyle tüm camialar tarafından sevilen, örnek bir oyuncu. Çok üzüldük. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Muslera ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun diliyorum. 

"BİZ DEĞİL NİHAT ÖZDEMİR GÜNDEME GETİRDİ"

3 Temmuz Kumpas süreci ve aradan geçen 9 sene içinde Fenerbahçe'nin mağdur olması, maruz kaldığı iddialar ve bununla ilgili başka camiaların bundan vazife edinmesi, Fenerbahçe'ye maddi ve manevi veren zarar... Bu Fenerbahçe konusudur. Bu olayı çok insan takip ediyor. Bilhassa Fenerbahçe'yi takip edenler. Ancak bazı insanlar günlük hayatta parça parça görüyor.

"MEDYA HAFİFLETTİ"

Fenerbahçe'nin kırmızı çizgisi 3 Temmuz kumpasıdır. Gündeme biz getirmedik. Durup dururken gündeme geldi. Spontane mi yoksa planlı mı geldi diye düşünüyorduk. Bunu söyleyen TFF Başkanı ve Fenerbahçe'de bir dönem yöneticilik yapmış bir isim. Zamanlaması manidar. Medya tarafından bu açıklamaların hafifletildiğini görüyoruz. 

"NİHAT BEYİN NİYETİNE GÖRE YILDIZ FALI MI BAKACAĞIZ?"

Nihat Özdemir'in videosunda basına yansımayan bir bölüm var. Her yerde oldu, bizde de oldu diyor. O genelde basına yansımıyor. Mimiklerine bakınca başka mana çıkıyor. Basit bir dil sürmçesi değil. Net bir şekilde söylüyor. 2010/11 sezonu şampiyonunu TFF, UEFA tescil etmiştir. Nihat Özdemir öyle demek istemedi şeklinde hafifletilmeye çalışılıyor da. Fenerbahçe'nin kırmızı çizgisine biz Nihat Özdemir'in niyetine göre yıldız falı mı yapacağız? 

VEFA KÜÇÜK'ÜN NİHAT ÖZDEMİR'E MEKTUBU NİYE BASINA VERİLMEDİ?

Vefa Küçük'e mektubu daha okunmadan basına servis ediliyor. Nasıl bir dümen çeviriyorlar anlamıyorum. Vefa Küçük'ün, Nihat Özdemir'e mektubu ise basına verilmiyor. O mektubu da buradan iletiyorum."
"OBRADOVIC KALACAK MI?"

Obradovic bugün İstanbul'a geldi. Önümüzdeki sezon ne olacağını yarın oturup konuşacağız. Benim her zaman söylediğim bir şey vardır. Obradovic burada kalmak istediği sürece kalabilir. Fenerbahçe ve basketbolun efsanesidir. Fenerbahçe'deki yeri bambaşkadır. 

"ENTERESAN TRANSFER HAMLELERİMİZ VAR"

Biz gerek yabancı, gerek yerli hocalar üzerinde çalıştık. Görüşmeler yaptık. Bir hocayı da çok arzuladık. Kimyamız uydu. İyi inceledi takımı. Euro 2020'nin ertelenmesi sebebiyle neredeyse sonuçlandıracağımız görüşmeleri sonlandırmak durumunda kaldık. Enteresan transfer hamlelerimiz var. 2-3 tane direkt kadroya girebilecek oyuncuların yanı sıra gençlere de önem veren hamlelerimiz var. 

"TÜRKİYE KUPASI TRABZONSPOR MAÇI"

Türkiye Kupası'nda finali hedefliyoruz. 3 kupanın 2'sini alma ihtimalimiz var. İnanın, inanmaya devam edin. Er ya da geç taşlar yerine oturacaktır."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!