comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e: 'İhraç etmek mükafat olur'

05 Haziran 2020, Cuma 22:14
Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e: 'İhraç etmek mükafat olur'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in şike süreci açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Nihat Özdemir tartışmaları devam ederken, kulüp başkanı Ali Koç canlı yayında açıklamalarda bulundu. TFF Başkanı Nihat Özdemir'e yanıt veren Ali Koç, FB TV'de çarpıcı ifadeler kullandı.
 

Ali Koç'un Nihat Özdemir açıklamaları


"Semih Özsoy bazı açıklamalar yaptı, kelimesi kelimesine arkasındayız. Biz Nihat Özdemir'in dünkü açıklamasından bugüne kadar bekledik. Özür dilemek bir erdemdir ama gelmedi. Nihat Bey'in bugünkü açıklamaları konuyu daha beter hale getirdi. Nihat Özdemir anlık bir refleksle niyetini gözler önüne sermiştir. Gerçek yüzünü gösterdiği için teşekkür ediyoruz. Neyle mücadele ettiğimizi bir kez daha akıllara getirdi."

"AZİZ YILDIRIM'A DA BÜYÜK SAYGISIZLIKTIR"
"Nihat Özdemir yanlış bir mana ihtimaline karşı sözlerini düzeltir diye bekledik ama tam tersine gitti. 3 Temmuz'un kumpas olduğu kabul görmüştür. Velev ki biz konuyu saptırıp fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bizim camiamız ve rakiplerimiz de mi farklı anladı? Bu sözler sadece Fenerbahçe camiasına değil, büyük badireler atlatan kulübümüzün başkanlığını yapan Aziz Yıldırım'a da büyük bir saygısızlıktır.

"İHRAÇ ETMEK MÜKAFAT OLUR"

"İstifa edebilmek için irade özgürlüğüne sahip olunması gerekir. Nihat Özdemir itinayla seçildi, özgürlük alanı yok, istifa edebileceğini düşünmüyorum. Fenerbahçe'yi özümsememiş biri için çok da bir şey fark edeceğini sanmıyorum. Hatta mükafat bile olarak görülebilir. Nihat Özdemir'i ihraç etmenin kendisine bir mükafat olacağını düşünüyorum."

"NİHAT ÖZDEMİR 2010-11 SEZONU ŞAMPİYONUNU AÇIKLASIN, HODRİ MEYDAN"
"Nihat Özdemir'e sormak istiyorum. 2010-11 sezonu şampiyonu kimdir? Çıkın ve söyleyin, top çevirmeye gerek yok. Bizi defalarca hedef aldınız. Sizin gibi dost varsa, düşmana ne gerek var? İstediği her platformda Nihat Özdemir ile tartışmaya hazırız. Hodri meydan!"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!