comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e dikkat çeken hediye

16 Eylül 2019, Pazartesi 15:28
Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e dikkat çeken hediye

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve beraberindeki yöneticiler, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i ziyaret etti.

FutbolArena - Süper Lig'de bu akşam Alanyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de yönetim, TFF'yi ziyaret etti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un önderliğinde TFF'nin Riva'daki merkezini ziyaret eden sarı lacivertliler, Nihat Özdemir'e dikkat çeken bir hediye verdi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Koç'un Nihat Özdemir'e hediyesi


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve beraberindeki yöneticiler, TFF Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ve 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Ali Koç, "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir dergi küpürünün çerçeveletilmiş halini TFF Başkanı Nihat Özdemir'e hediye etti.

FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLUK SAYISI
Süper Lig'de 19 şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe, 1959 öncesinde oynanan liglerde kazanılan şampiyonlukların da sayılmasını talep ediyordu. Sarı lacivertli kulübün 1959 yılı öncesinde 8 şampiyonluğu bulunuyor.FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

"Başkanımız Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, TFF'nin Riva'daki merkezine nezaket ve 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Başkanımız ve Yöneticilerimiz, TFF'nin yeni Yönetim Kurulu'na görevlerinde başarılar diledi.
 
Başkanımız Ali Koç'un yanı sıra; Yöneticilerimiz Erol Bilecik, Şaban Erdikler, Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Alper Pirşen ve Metin Sipahioğlu da ziyarette yer aldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Soydan, Erhan Kamışlı, Erdal Bahçıvan, Ali Düşmez, Hamit Altıntop, Mustafa Çağlar, İsmail Erdem ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile bir araya gelen Başkanımız ve Yöneticilerimiz, TFF binasını gezdi ve eski futbolcuların görsellerinden oluşan bölümü inceledi. Ziyarette birlikte öğle yemeği de yendi.
 
TFF Başkanı Nihat Özdemir, nezaket ziyaretinde bulunan Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimize isimlerinin yazılı olduğu A Milli Takımımızın formasını hediye etti. Başkanımız da "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir dergi küpürünün çerçeveletilmiş halini TFF Başkanı Özdemir'e hediye olarak sundu. Başkanımız, U17 Milli Takımı oyuncularıyla da bir araya geldi."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)