comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan İzmir'de Fenerbahçe taraftarlarına müjde

30 Mart 2018, Cuma 20:25

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, İzmir'de önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, İzmir'de kongre üyeleriyle bir araya geldi ve önemli açıklamalarda bulundu. İzmir'de büyük bir coşkuyla karşılaşan Ali Koç, salonda da konuşma esnasında Fenerbahçe marşlarına eşlik etti. 
 

Ali Koç'un İzmir'de Kongre üyeleriyle buluşması 


Ali Koç'un açıklamaları şu şekilde:

"İNŞALLAH BU SAVAŞ UZUN SÜRMEZ"
Hayat tüm gerçekliğiyle devam etmektedir. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz vatanımızın birlik ve beraberliği için kahramanca savaşarak canlarını ortaya koymaktadır. Ne yazık ki bugün tatsız bir haber aldık. Şehitlerimiz, yaralılarımız var. Hepimizin canı yanıyor. Dua etmekten başka onlar için hiçbir şey yapamıyoruz. Afrin'de çok zor koşullarda görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar. İnşallah en kısa zamanda evlatlarımızın başarıya ulaştıktan sonra sağ salim yurdumuza, ailelerine dönerler. İnşallah bu savaş daha uzun sürmez. 

"BAŞKANIMIZ VE CAMİAMIZ 3 TEMMUZ KUMPASINA KARŞI ÖRNEK DURUŞ SERGİLEDİ"

Başkanımız ve camiamızın 3 Temmuz kumpasına kadar dik duruşu, her daim ülke tarihinde örnek olarak yerini almıştır ve almaya da devam edecektir. 

"EN BAŞARILI, EN SEVİLEN VE EN ÇOK TARAFTARI OLAN FENERBAHÇE"

Milliyet Gazetesi 16 Ekim 1973'te açıkladığı ankette Türkiye'de en fazla Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtmiştir. Bu ankete göre Fenerbahçe, Türkiye'nin %60'ından fazlasına hitap ediyordu. Yani Fenerbahçemiz kurulduğu günden 90'lı yılların sonuna kadar bu ülkenin açık ara en başarılı, en çok taraftarına sahip olan ve en çok sevilen kulübüydü. Hala da öyle. 

"TARAFTARIIMZLA ARAMIZDAKİ BAĞ ZAYIFLADI"

Fenerbahçemizin çok ama çok üzücü bir şekilde tartışmasız en büyük gücü olan taraftarıyla arasındaki sıcak bağın eskisine oranla zayıfladığını yaşayarak, içimiz acıyarak şahit oluyoruz. Eski heyecan için yeni kan, tam zamanı şimdi diyoruz. 

"KULÜBÜMÜZÜN KASASINA SERMAYE GİRİŞİ YAPMAK İÇİN 4 HAZİRAN'DA..."

Göreve geldiğimiz takdirde kulübümüzün kasasına ciddi bir sermaye girişi yapmak için 4 Haziran itibariyle çalışmalara başlayacağız. Önceliğimiz gelirleri ve sermayemizi arttırmak. Sermaye kısmında elimizden geleni yapacağız. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.