comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Halil Dervişoğlu ve forvet transferi açıklaması

01 Eylül 2021, Çarşamba 01:36
Ali Koç'tan Halil Dervişoğlu ve forvet transferi açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yaz transfer döneminin bitmesine günler kala dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haber Global'de Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programında transfer açıklamalarında bulundu.

"FORVET TRANSFERi 2 EYLÜL'E YETİŞEBİLİR"
"Sezon sonu Finansal Fair Play anlaşmamız bitiyor. İnşallah bizi incelediklerinde gelecek sezon daha esnek hareket edebiliriz. Min-Jae'yi UEFA listesine yazdıracağız. Rossi'yi de yazdırabileceğiz. Hocamız sol tarafa oyuncu bekliyor. Oyuncu ile anlaşma noktasına geldik. 2 Eylül'e yetişir mi göreceğiz. Santrforun da 2 Eylül'e yetişmesini umuyorum."

"CAULKER, PEROTTI VE MORITA..."

Samatta gidiyor. Belki de şu an konuşurken bitmiştir. Açıklanır. Caulker, Çin'den gelen teklifi şu an değerlendirmiyor. Türkiye'den de gelen çok iyi teklifler var. Yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diego Perotti'nin sözleşmesi feshedilecek. Birkaç kulüple görüşüyor. Morita transferini istediğimiz noktaya getiremedik. Biz artık yokuz o işte. Kolasinac transfer listemizde yok. Onlar bizle temasa geçtiler. Yıllık 3 milyondan taleplerini söylediler. ilgilenmedik. Hocamız da ilgilenmedi."

HALİL DERVİŞOĞLU YANITI

"Halil Dervişoğlu konusu bize getirildi. O zamana kadar planımızda yoktu. Hocamız olabilir dedi. 'Bonservisimi alırsanız Fenerbahçe'de oynamak isterim' dedi. FFP nedeniyle karşılamamız mümkün değildi. Halil Dervişoğlu, kiralık olacaksa Galatasaray'a gitmenin daha uygun olacağını düşündü. Galatasaray'ı zaten uzun süre beklemiş. Hayırlı olsun. İyi bir çocuk, iyi bir aileden geliyor."

PELKAS AYRILACAK MI? NIANG İLE GÖRÜŞME OLDU MU?

"Biz Pelkas'ı yollasak bile Pelkas gitmez. Bir yılda 40 yıllık Fenerbahçeli oldu. Rossi geldi diye, Pelkas gitmeyecek. Niang ile hiç görüşmedik."

AZİZ YILDIRIM'A ÇAĞRI

"Aziz Yıldırım, son yıllarda iyilikten nasibini almamış bir duruş sergiliyor. Ben kimseden kaçmam. Cesareti varsa, bu kulübe dediği kadar aşıksa, istediği yerde, istediği kanalda çıkıp konuşalım."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!