comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Galatasaray'a Vedat Muriqi göndermesi

31 Ekim 2019, Perşembe 23:48
Ali Koç'tan Galatasaray'a Vedat Muriqi göndermesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bu sezon yaptıkları transfer ve özellikle Vedat Muriqi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, beIN Sports'a konuk olduğu programda futbol takımının durumuu ve transferler hakkında konuştu. Ali Koç, Vedat Muriqi üzerinden de Galatasaray'a göndermede bulundu. 

"MÜTEVAZİ BİR TAKIMIZ"
Biz mütevazi bir takımız. Kibirli oyuncularımız yok ve bu mütevazilik bize çok şey katkıyor. Herkes işini yapıyor. Uyum içinde çalışıyoruz. Ersun hocamla Comolli'nin sinerjisinden çok memnunum. Büyük konuşmayız şampiyon olacağız diye ama, inşallah olacağız. En fazla yerli oyuncunun oynadığı takımız ve istatistiklerde zirvedeyiz. 

"VEDAT MURIQI BAŞKA TAKIMA GİTSEYDİ YAZIK OLURDU"

Garry Rodrigues'i çok uygun şartlarda transfer ettik.  "Vedat Muriqi başka bir takıma gitti derken, onu transfer ettik. Çok büyük bir yatırım yaptık. Başka takıma gitseydi yazık olurdu. Küçüklüğünden beri Fenerbahçeli çünkü. Kalbinde Fenerbahçe var. Altay, Luiz Gustavo, Tolga. Devre arasında 2-3 takviye gerekebilir. Bunu yapacak finansal imkanımız olur mu bilmiyorum ama hocamızla birlilkte değerlendirme yapacağız. Lider oyuncu sayımız fazla bir kulüp. Emre Belözoğlu başkomutan olarak müthiş. Futbol takımımız doğru yolda. 

GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ'LA İLGİLİ GELEN SORUYA

Rakipler hakkında benim yorum yapmam doğru olmaz, haddim de değil. Daha sezonun başı ve büyük takımları bu süreçte yerden yere vurmak doğru değil. Galatasaray ve Beşiktaş sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacaktır. Daha köprünün altından çok su akar. 

"MERİH DEMİRAL HAKKINDA"

Merih Demiral 2 sene önce şampiyon olan U21 takımımızın kadrosunda. Soruyoruz, 'A takıma önerdik beğenmediler' diyorlar. A takıma soruyoruz 'Oyunculardan bir şey olmaz dediler' deniyor. Merih konusunda bir sıkıntılı bir şey var, Ne olmuş, çözemiyoruz.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)