comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Galatasaray'a sert sözler

29 Nisan 2023, Cumartesi 14:53
Ali Koç'tan Galatasaray'a sert sözler

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı lacivertli kulübün divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. TFF ile yaptığı görüşmeyle ilgili konuşan Ali Koç, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e tepki gösterdi.

ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI
"Bu kulübü hiç kimse bitiremez. Terör örgütüleri de bitiremez, başka hiç kimse de bitiremez. İçiniz rahat olsun. Biz bu işin dibine ineceğiz. Şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Elimizden geleni yapacağız. En azından bizim camiamız mücadele ettiği her alanda hep tepeye oynuyor. Rakiplerimiz değişiyor ama Fenerbahçe her zaman işin içinde var."

AZİZ YILDIRIM'A TEŞEKKÜR

"Sayın Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ediyorum. Kendisinin döneminde basketbolda çok önemli başarılar elde edildi ve çıtayı çok yükseğe koyduk. Biz kendisinin başlattığı başarıyı devam ettirdik."

TFF GÖRÜŞMESİ

"Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayın diye bir talimat mı aldınız? Zaman gösterecek. Biz en ağırını bu kulübün başkanvekilliğini yapmış kişinin döneminde yaşadık. Biz her branşın federasyon başkanıyla görüşüyoruz. Bu gayet normal. Her görüşmeye gitmeden önce açıklama mı yapacağız? Başka kulüpler görüştüğü zaman hiç kimse bir şey söylemiyor ama biz gidince bir bit yeniği aranıyor. Malum kulüübn başkanına sesleniyorum. Biz kendimizle ilgili konuşmaya gittik. Ya yeter artık. Siz randevu almadan, içerideki köstebek olan eski bürokrat ile konuşarak oraya gidiyorsunuz. Oradaki köstebek sürekli çalışıyor. Sayın başkana da söyledim, dikkat edin bu kişiye. Bugün TFF, 'Ne var kardeşim elinde belge, çıkar' diyebilse ve arkasında durabilse... Elimizde belge var diyorsunuz, geçmişte de gördük bu filmi. Açıklayın ya ne varsa. Er meydanına çağırınca gelmiyorsunuz. Ne varsa açıklayın kardeşim. Bunların yaptığı halkı kandırmak. Saf çocukları kandırmak. Bu şekilde rekabeti saha dışına çıkarmaya çalışıyorlar. Terör örgütünün en gaddar olduğu dönemde futbolda en büyük faydayı kim sağladı? Siz değil miydiniz? Biz ise bu yapıyla mücadele ediyorduk, savaşıyorduk. Bu savaş, bu örgüte karşı verdiğimiz mücadele Fenerbahçe için gurur vesilesidir, sizin içinse şampiyonluk vesilesi. Şampiyonluk görsellerini revize etmeyi Allah hiçbir kulübe nasip etmesin. Siz her dönemin güçlüleriyle kol kola olmayı iyi bilirsiniz. Seçimler bitsin, şu Florya projesini size bir anlatalım bakalım neler var orada. Mert olan er meydanına çıkar."

ERDEN TİMUR'A YANIT

"Erden Timur, 'ligi bitirtmeyiz' dediği zaman, 'Koviid bile engelleyemedi' demiştim. Aslında şunu söylemem gerekiyordu herhalde. 'Ligi bitirtmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez.' Sonradan öğrendik, bunu söylemek gerekiyordu herhalde."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!