comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Galatasaray'a gönderme! "Hepsini hazırlayacağız"

12 Mayıs 2023, Cuma 00:40
Ali Koç'tan Galatasaray'a gönderme!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Ligde her şey bitmiş değil. Türkiye Kupası elimizdeki hedef. Ancak şunu da unutmayalım ki, çok puanlar hakemler tarafından gitti.her şey bitmiş değil. Şunu da unutmayalım. Bu ülkede çok konuşulan hatalar TFF, MHK kim olursa olsun çoğunlukla bir takımın lehine, bir takımın aleyhine oluyor. Lehine olan takım malum takım. Bu gerçek. Belgesel gibi hazırlayacağız." dedi.  

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımının şampiyonluğu sonrasında TRT Spor ve FB TV'ye açıklamalarda bulundu. 

Ali Koç her branşta zirveye oynadıklarını ve futbolda da başarının gelmesi halinde bu branşlardaki başarıların kıymetlerinin daha da artacağını söylerken, futboldaki gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI

Futbolda da elimizden geleni yapıyoruz. Bir bakın. Ne puanlarımız hakemler tarafından gitti. Biz bunları belgesel gibi hazırlayacağız. Hep kritik hatalar bir takımın lehine, bir takımın aleyhine oluyor. Aleyhine olan hep bize oluyor. Türkiye Kupası şu an elimizdeki hedef. Ligde her şey bitmiş değil. Şunu da unutmayalım. Bu ülkede çok konuşulan hatalar TFF, MHK kim olursa olsun çoğunlukla bir takımın lehine, bir takımın aleyhine oluyor. Lehine olan takım malum takım. Bu gerçek.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!