comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan flaş sözler: "Ne kadar bağırılırsa meyvesi alınıyor!"

04 Ocak 2021, Pazartesi 21:39
Ali Koç'tan flaş sözler:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa maçının ardından basın mensuplarına konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig 16. haftasında deplasmanda 3-0 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu. 


"NE KADAR BAĞRILIRSA MEYVESİ ALINIYOR"
Mümkün olduğu kadar maçların sahadaki performanslar neticesinde belirlendiği bir lig olmasını temenni ediyorum. Son birkaç haftadır enteresan olaylar yaşanıyor. Saha içi, saha dışı. Gerek VAR odasında alınan kararlar... Standartsızlığın daha da arttığı bir durum. Ne kadar çok bağırılıp çağrılırsa sanki birkaç hafta bunların meyvesi alınıyor.

"ŞAŞIRIYORUZ! ENTERESAN KARARLAR"

Şaşırıyoruz, şaşırmaktan çok endişeleniyoruz. Bugün penaltı pozisyonumuzda VAR en azından çağırmalıydı. TFF, hukuk ve disiplin kurullarının aldığı enteresan kararlar. Kart kararının affedilmesi, değiştirilmesi. Hatalı karar olduğuna ben de katılıyorum. Ancak daha da enteresanı, 1-2 gazete dışında gazetelerimizde bu konuya yeterince değinilmedi. 

"TFF'YE MEKTUP YAZDIK CEVAP DAHİ GELMEDİ"

Yapıcı önerilerle birlikte yazılan mektuba TFF'den cevap gelmedi. Nezaketen cevap dahi gelmedi. Çok meşguller herhalde. Bizim konuştuğumuz anlaşılmıyor. Yabancı dil gibi görünebiliyor. Demek başka bir dil gibi konuşmamız gerekiyor. Türk futbolunun geleceği, altyapı gibi işlerle uğraşıyorlar sanırım. En azından mektubumuz alınmıştır. 

"1-2 MEVKİ İÇİN TRANSFERE İHTİYACIMIZ VAR, ÇALIŞIYORUZ"

1-2 mevki için transfere ihtiyacımız var. Limitler çerçevesinde ele alınması gereken hususlar. Hem hocamız, hem sportif direktörümüz, scout ekibimiz bizlere bir şeyler sundu. Onun üzerine kararlar vereceğiz. Burada önemli olan geçmişin aksine, transfer penceresinde yarısında veya 4'te 3'ünde maçlar olmazdı. Şimdi bütün pencerede iki misli var. Dengeli götürmemiz gerekiyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"