comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan flaş seçim iddiası ''Büyük bir fark ile..''

16 Mayıs 2018, Çarşamba 21:56
Ali Koç'tan flaş seçim iddiası ''Büyük bir fark ile..''

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'tan Haziran ayında yapılacak seçim öncesinde flaş iddia.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın karşısında Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede çıkacak olan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, katıldığı bir iftar töreninde seçim ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllardır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım'ın karşısında aday olarak çıkacak olan Ali Koç'tan flaş seçim iddiası. Ali Koç, Beylerbeyi'nde katıldığı bir iftar töreninde seçimin sanılanın aksine başa baş gitmeyeceğini kazanan tarafın büyük bir fark ile kazanağı açıklamasında bulundu.
İftar organizasyonunda konuşan Ali Koç: ''Seçimi kazanan, büyük bir fark ile kazanacak. Bu iki taraf için de geçerli'' ifadelerini kullandı.


Ali Koç, Fenerbahçe'nin başına kimi getirecek?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç son günlerde seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaklaşık 3 bin kongre üyesiyle buluştuktan sonra Almanya'ya giden ve Köln'de de kongre üyeleriyle görüşen Ali Koç, buradan İngiltere'ye geçti. Ali Koç, takımın başına getirmeyi düşündüğü futbol adamıyla burada bir görüşme gerçekleştirdi. Sportif Direktör olarak tam yetki vereceği futbol adamıyla son detayları görüşen Ali Koç, bu konuda da hazırlığını tamamladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"