comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan flaş çağrı! İstifaları durdurdu

26 Şubat 2018, Pazartesi 20:54
Ali Koç'tan flaş çağrı! İstifaları durdurdu

Mayıs ayındaki seçime hazırlanan Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, taraftar derneklerinde başlayan istifa akımını durdurdu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç, seçim çalışmaları sürecinde sarı lacivertli camiaya zarar gelmemesi için elinden geleni yapıyor. Son olarak destek vermek amacıyla taraftar derneklerinde başlayan istifa akımına Ali Koç'tan engel geldi.
 

Ali Koç'un Fenerbahçe seçim çalışmalarında son durum


Geçtiğimiz günlerde taraftar derneklerinin bir bölümü istifa ederek Ali Koç'a destek vereceklerini açıklamıştı. Son dönemde farklı derneklerden de üyeler istifa edip Ali Koç'a desteklerini açıkça ilan etmek istedi. Fakat bu duruma karşı çıkan Ali Koç, "Desteğiniz benim için çok önemli ama bu süreçte istifa bize zarar verir" diyerek akımı engelledi.

ALİ KOÇ, BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ VODAFONE PARK'TA İZLEDİ
Fenerbahçe'de bu sezon sonunda Haziran ayında gerçekleşecek olan seçimlerde Başkan Adayı olan Ali Koç, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini izlemek üzere Vodafone Park'a geldi. Ali Koç, derbiyi Vodafone Park'ta babası Rahmi Koç'un locasından izledi.

Maç öncesinde son derece pozitif görünen Ali Koç bir o kadar da derbinin heyecanını yaşadı. Ali Koç kendisine destek olan taraftarları ise bu esnada selamlayarak gösterilen sevgi seline karşılık verdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.