comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan flaş açıklama! "Hukuksuz davranışlar..."

19 Mart 2018, Pazartesi 14:42

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak şahsına yönelik hukusuz davranışlar sergilendiğini söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak seçimlerde başkanlık için yarışacak olan Ali Koç, so dönemde şahsına ve destekçilerine karşı hukuksuz davranışlar sergilendiğini açıkladı. Camiaya seslenen Ali Koç, bu davranışlar karşısında sessiz kalınmasını istedi

"BİZLERE SAHİP ÇIKAN TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Ali Koç, seçim çalışmalarını yürttüğü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Derbinin ardından şahsıma ve münferit taraftarımıza yönelik haksız ve hukuksuz davranışlar karşısında gerek sosyal medyada gerekse attıkları e-postalarla desteğini paylaşan ve bizlere sahip çıkan taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda daha pek çok olumsuzluk ve iftiralara muhattap olacağımız aşikardır. Sizden ricam, hiçbir şartta endişelenmeyin, bize inanmaya ve destek olmaya devam edin. Hep birlikte başaracağımızdan hiçbir kuşkunuz olmasın. Kalpler Beraber."


Fenerbahçe'de seçim ve Ali Koç haberleri


Fenerbahçe taraftarları Galatasaray beraberliğinin ardından artık gözlerini Haziran ayındaki seçime çevirirken, Başkan Adayı Ali Koç 19 Mart Pazartesi akşamı İstanbul Wow Otelde bir davete katılacak. 

Yaklaşık 20 kişilik kongre üyesinin organizasyonu çerçevesinde gerçekleşecek olan bu davette yaklaşık 5 bin kişilik bir kalabalığın olması bekleniyor. Ali Koç buraya davetli olarak katılacak. Fenerbahçe'de kongre üyelerinin organzie ettiği bu davet ilk kez büyük bir kalabalığa hitap edecek. Yaklaşık 5.000 civarında Fenerbahçe taraftar ve üyenin olması bekleniyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.