comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Fikret Orman'a cevap ve gönderme

14 Mayıs 2019, Salı 01:34
Ali Koç'tan Fikret Orman'a cevap ve gönderme

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, WinWin kampanyasında gecenin sonunda açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Acun Ilıcalı'nın Fener Ol kampanyasına destek olmak amacıyla başlattığı WinWin kampanyasında ikinci günün sonunda canlı yayında açıklamalarda bulundu. 


"YÖNETİM KURULU NİYE KATKI VERMİYOR DİYE TEPKİ VAR AMA..."
Yönetim kurulu ve başkan niye katkı yapmıyor diye konuşanlar var. Bize yakışmadığını, şık olmadığını konuştuk. Fener Ol ve WinWin kampanyasına katkımız vardır ama gelip kendin pişir, kendin ye misali hiç şık olmadığını düşündük. 

"KEŞKE TÜM KULÜPLER BUNU YAPSA"

Tüm kulüpler bunu yapsa. Tüm kulüpler kendi çıkarları doğrultusunda kullanablse diye. Böyle bir rekabet çok tatlı bir rekabet olur. Sahada rekabet var ama yapıcı rekabeti bilmiyoruz. İnanıyorum ki, rakamlar daha büyük olur. Tabi bizim hep önde olacağımızı düşünüyorum. Bizde farklı bir kültür var. Allah bize bunu nasip etmiş. Farklı bir camia olduğumuzu anlattım. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik, herkesin tuzu oldu. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Umarım 2020 yılı bu aylarda sizin karşınıza göğsümü gere gere çıkarım. "FİKRET ORMAN BİZE DOKUNDURMADAN GEÇEMEDİ"

Fikret Orman'ı tebrik ederim. Tabi bize dokundurmadan geçemedi. Sağlık olsun. Dostluğumuz bakidir. Bu konuda da yarışmaya hazırız. Onlar daha önce denedi, sonuçları ortada. Biz şimdi ilk defa deniyoruz. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!