comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi

06 Ağustos 2019, Salı 18:22
Ali Koç'tan Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak sarı lacivertli taraftarlara transfer müjdeleri verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi taraftarlar transfer beklerken, kulüp başkanı Ali Koç basın mensuplarına konuyla alakalı açıklamalarda bulundu. Volkan Demirel sorusunu yanıtsız bırakan Ali Koç, en az 3 transfer daha yapılacağını söyledi.
 

Fenerbahçe kaç transfer daha yapacak?


WinWin kampanyası kapsamında otomobil kazanan 20 taraftara anahtarları teslim eden Ali Koç, tören sonrası açıklamalar yaptı. Ali Koç, "İlgisiz alakasız isimler yazıldığını görüyorum. Biz iş bitmeden bir transfer açıklaması yapmıyoruz. Transferlerin devam edeceğini ifade etmiştim. 2 stoper, bir 6 numara ve hocamızın isteğine göre artı bir transfer daha olabilir." ifadelerini kullandı.

"VOLKAN DEMİREL İÇİN KONUŞULACAK YER DEĞİL"
Ali Koç sözlerinin devamında, "Ne Audi Cup'ta alınan sonuçlar ne de ilk haftalarda alınacak sonuçlar bizim transfer politikamızı etkilemeyecek. Volkan Demirel ile ilgili konuşulacak yer burası değil. Alex de Souza için jübile maçı olabilir." dedi.

Kolorav sorusuna yanıt veren Ali Koç, "Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Transferler tamamlanmadan açıklama yapmıyoruz." diye konuştu.

Törende WinWin kampanyasını değerlendiren Acun Ilıcalı ise "Fenerbahçe camiası olarak kenetlendik. Bu takımı tuttuğum ve bugünleri gördüğüm için çok mutluyum. İyi ki Fenerbahçeliyim." dedi.​
​​​
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!