comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Fatih Terim'e İrfan Can Kahveci göndermesi

02 Şubat 2021, Salı 18:30
Ali Koç'tan Fatih Terim'e İrfan Can Kahveci göndermesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Hatayspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili gelen soruya Hatayspor maçının ardından yanıt verdi. Ali Koç, Galatasaray derbisi öncesi ve Hatayspor galibiyetine dair de açıklamalarda bulundu. 

"ALTAY MÜTHİŞ OYNADI"
Hatayspor çok iyi takım. Zor olacağını biliyorduk. 3 puanla ayrıldık. Altay'ı ayrıca tebrik ediyorum. Çok iyi maç çıkardı. Müthiş oynadı. Nispeten iyi oynamadığımız maçta 3 puanı almak çok önemli. 

"GUSTAVO'DA İNŞALLAH CİDDİ BİR ŞEY YOKTUR"

Mutlu geldik. Mutlu ayrılıyoruz. Hafta sonu çok çok önemli bir maçımız var. İnşallah Gustavo'da büyük sıkıntı yoktur. Gustavo kolay kolay ciddi bir şey olmasa maçı terk edecek bir oyuncu değil. İnşallah başka bir hasarımız yoktur. Sınırdaki oyuncularımız kart görmediler. Tüm konsantrasyonumuz hafta sonunda. 

İRFAN CAN KAHVECİ TRANSFERİ HAKKINDA

Ali Koç, Fatih Terim'in "İrfan Can Kahveci bizi istiyor" açıklamalarına göndermede bulunarak transferle ilgili olarak, "İrfan Can Kahveci hayırlı olsun. Çok söylenecek şey var. Transfer döneminde nasıl hareket ettiğimizi görüyorsunuz. Biz fazla konuşmadan, odaklandığımız oyuncuların transferini bitirmeye ve perde arkasında görüşmeler, başvurular, futbolcuyla anlaşma ve imzadan sonra konuşmayı tercih ediyoruz. Mesut Özil'in transfer sürecinde de şunu söyledim. Ne gaza geldik, ne gaza getirdik. Bizim tarzımız imzalar atılmadan o bizi istiyor, biz onu istiyoruz demek değil." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!