comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Enes Batur'a: "Yeni formayı ilk kez imzalıyorum" (Ali Koç - Enes Batur videosu İZLE)

31 Mayıs 2019, Cuma 23:37
Ali Koç'tan Enes Batur'a:

Fenerbahçe Başkanı Acun Ilıcalı, Youtuber Enes Batur ile bir araya geldi ve eğlenceli anlar yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Acun Ilıcalı ve Youtuber Enes Batur ile bir araya geldi. Enes Batur 2 kanalında Ali Koç ve Enes Batur, Fener Ol kampanyasıyla ilgili olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 


Ali Koç - Enes Batur videosu İZLE


Fenerbahçe kampanyasına destek olduğunu ve 197 tane forma aldığını söyleyen Enes Batur'a imzalı forma veren Ali Koç, "Yeni formalardan daha hiçbirini imzalamadım." dedi. Ali Koç sohbetin sonunda espriyi patlattı ve "Sen bu videoyu Youtube'a koyarsan ilk ceketli adam ben olurum." herhalde dedi. 

ALİ KOÇ ENES BATUR'A İMZALI FORMA VERDİ
Ali Koç yeni formalardan ilk kez imzalı forma vereceğini söyleyerek Enes Batur'a Fenerbahçe forması vererek, "Seni tanıdım. Bundan sonra videolarını izleyeceğim." dedi. Enes Batur ise, "Başkanım eğer like atarsanız sevinirim." şeklinde yanıt verince Ali Koç'un cevabı "Like atmayı öğreneyim ondan sonra atarım." oldu. 


 

Fener Ol kampanyasına nasıl para gönderilir? (Fener Ol SMS bedeli)


Fenerbahçe taraftarları Fener Ol kampanyası ile ilgili internet ortamında destek yöntemleri hakkında araştırmalar gerçekleştieriyordu. Fenerbahçe, 'Fener Ol' kampanyasına destek yöntemlerini açıkladı.

Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasının SMS bedelini 20 TL olarak belirledi. FENER OL yazıp 1907'ye SMS gönderen destekçiler sınırsız katılım gösterebilecek. Aynı zamanda kredi kartı ve kulübün resmi siteden açıkladığı banka hesaplarına isteyenler bağış yapabilecek.

En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi. Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek. Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)