comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Ekrem İmamoğlu'na gönderme

07 Mayıs 2022, Cumartesi 14:25
Ali Koç'tan Ekrem İmamoğlu'na gönderme

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu Toplantııs'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, toplantıda yaptığı konumada dikkat çeken ifadeler kullandı. Trabzonspor'un 2010-2011 sezonu şampiyonluğuyla ilgili söylemlerine tepki gösteren Koç, "Arkadaşlarıma 2010-11 kupasının bir kopyasını yapıp yollayalım dedim ama kabul etmediler. Bu iş artık mizaha döndü" dedi.

"BİZ ZALİM İNSANLAR DEĞİLİZ AMA ZULME DE SESSİZ KALMAYIZ"
"Kulübümüzün menfaatleri için söyleyeceğim sözler boğazımda düğümlendi. Devletimizle o kadar çok işimiz var ki. Biz zalim insanlar değiliz ama zulme de sessiz kalamayız. Fenerbahçe'yi dışarıdan bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Bizler bir bütün içerisinde hareket ettiğimiz zaman ne kadar güçlü olduğumuzu ve nelerle mücadele edebileceğimizi gösterdik."

EKREM İMAMOĞLU'NA TEPKİ

"Trabzonlu bazı insanların enteresan özellikleri var. Milli Takım stadımıza maç yapmaya gelir, hocası bordo mavi kravat takar. Şehrin belediye başkanı gelir, bordo mavi kravat takar. Bir de utanmadan bize hakaret edilen kitap hediye ediliyor. ime ne anlatıyorsunuz? İnşallah şu günler gelmez. Fenerbahçelilerin, Sayın İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez."

Ali Koç, teknik direktör konusunda, "Hoca konusuna şu anda girmeyeceğim. Yeri değil, zamanı da değil. Ama inanın kolay bir karar da değil. En doğru kararı vermeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Ali Koç, Arda Güler'in de sakatlandığını ve sezonun geri kalanında forma giyemeyeceğini söyledi.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!