comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Divan Kurulu öncesi Aziz Yıldırım'a telefon

25 Ekim 2019, Cuma 22:46
Ali Koç'tan Divan Kurulu öncesi Aziz Yıldırım'a telefon

Fenerbahçe'de gerçekleşecek olan Divan Kurul toplantısı öncesinde başkan Ali Koç, telefonla arayarak eski başkan Aziz Yıldırım'ı toplantıya davet etti. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de 26 Ekim 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek olan Divan Kurulu toplantısı öncesinde Başkan Ali Koç'tan, kulübün eski başkanlarına davet geldi. Seçim süresi boyunca Ali Koç ile Aziz Yıldırım gergin bir süreç yaşamasına rağmen, aradan geçen zamanın ardından Ali Koç, telefon açarak Aziz Yıldırım'ı Divan Kurulu toplantısına davet etti. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısı öncesinde Aziz Yıldırım dışında kulübün eski başkanlarından Ali Şen ve Tahsin Kaya'yı da davet etti. 
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN KISA FİLM

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde saat 12:30'da başlayacak olan Divan Kurulu toplantısı öncesinde kulüpten yapılan açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, kongre üyeliğinde 25 yılını tamamlayarak Yüksek Divan Kurulu üyeliğine geçişlerini gerçekleştirmek üzere toplantıya teşrif etmeleri beklenmektedir." ifadelerine yer verildi. 

Fenerbahçe kulübü ise Divan Kurulu toplantısına katılması beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kısa film hazırladı. Kısa filmde eski arkadaşlarından röportajlar ve aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan'ın Fenerbahçeliliğini anlatan bölümler yer alıyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)