comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan bomba açıklamalar: 'Kötü başkanlık yaptım!'

17 Mart 2019, Pazar 00:33
Ali Koç'tan bomba açıklamalar: 'Kötü başkanlık yaptım!'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç transfer ve bu sezon takımın durumu hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Almanya'da Dernekler buluşmasında birbirinden önemli açıklamaları Haber Global'de yayınlandı. Başkan Ali Koç sezonun genel değerlendirmesi ve transfer hakkında konuştu. 

"ATLETİCO MADRİD BERKE'Yİ İSTİYOR"
Atletico Madrid, Berke'yi istiyor. Reyes transferinden ben de utanıyorum. Ancak nereden bilebilirdim? 20 yaşında Meksika milli takımının kaptanıydı. Slimani geldiğinde en iyi santrfor dediler. Böyle olacağını nerden bilebilirdim?"BU SENE KÖTÜ BAŞKANLIK YAPTIM"

Benim için bu sene kötü başkanlık yaptı diyebilirsiniz. Bu sene bir bitsin. Ben bu sene kötü başkanlık ettim ama ciğeri 3 para etmez TV yorumcularının ağzına sakız etmem kendimi. 

"BURNUMUZUN DİBİNDEKİ ÇOCUĞU ALIP GÖTÜRMÜŞLER"

Altyapıda eskiden çok hata yapılmış. Altyapıyı oturtsam her sene Şampiyonlar Ligi'ne gidip, faiz yükünden de kurtulursak işler rayına girer. Dereağzı'nda yemekhanede çalışan adamın 14 yaşındaki oğlu Porto'da oynuyormuş. Halası çocukla gitmiş oraya. Maaş vermiyorlarmış. Ev kirası ve yemek. Onlarca oyuncuyu ya tutarsa diye alıyorlarmış. Burnumuzun dibindeki çocuğu alıp götürmüşler. 


Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.