comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a sert cevap ve tarihi teklif

25 Haziran 2021, Cuma 19:37
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a sert cevap ve tarihi teklif

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Genel Kurul'da basın toplantısındaki açıklamalarına yanıt verdiği Aziz Yıldırım'a bir teklifte bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Genel Kurul'da Aziz Yıldırım'ın basın toplantısındaki sözlerine yanıt verdi. 

Başkan Ali Koç da oldukça sert açıklamalarda bulundu ve Aziz Yıldırım'a Fenerbahçe TV'ye katılma konusunda bir teklif sundu. 
"BENİM İÇİN ARTIK AZİZ YILDIRIM'SINIZ!"

Ben bir forma alan kişiyi omzumda taşırım. 20 yıl başkanlık yapmış kişiye saygı gösterilmez. Ancak benim için bu yaklaşım geride kalmıştır. Benim için artık sadece Aziz Yıldırım'sınız!

"KENDİNİ BİLMEZ, TUTARSIZ VE KÜSTAH AÇIKLAMALAR!"

Son derece kendini bilmez, tutarsız, küstah, tehditkar açıklamalar. Rakiplerimizin sosyal medyada şölen yapacak tarzda mesajlar. Çirkin üslup, eksik yanlış bilgiler, kibir, parmak sallamalar. Unutmuştuk biz bunları. 

"KOSKOCA EFSANE BAŞKANIMIZ FENERBAHÇE'Yİ SPKA'YA TEHDİT EDİYOR"

Benim içine Aziz Yıldırım ve arkadaşları kaçmış ya. Bana olan hüsumetiniz Fenerbahçe'ye zarar veriyor. Bunun bilincinde olun. Koskoca efsane başkanımız Fenerbahçe'yi SPK'ya tehdit ediyor. Nerede SPK diyor? 

"BANA OLAN DÜŞMANLIĞINIZ FENERBAHÇE'YE ZARAR VERİYOR"

Ben sizinle her yerde mücadele ederim. Ancak Fenerbahçe'ye zarar veriyorsunuz. Keşke bize akil insanlık yapsaydınız. Keşke zaman zaman size danışabilseydik. Siz ne yapıyorsunuz? Sırf Ali Koç'u sevmediğiniz için nasıl Fenerbahçe'nin başarısızlığını istersiniz? Sivasspor maçından sonra bu konuşmayı yapan kişinin sevinmesi mümkün olamaz. 

"KİMSE FENEBAHÇE'Yİ TEHDİT EDEMEZ"

Fenerbahçe'yi kimse tehdit edemez! Bunun dışında olmayan gündemi ortaya çıkarıp, sonra spekülasyon yapıp kurtarıcı rolüne giriyorsunuz. Kulübü satan yok. Böyle bir şey yok." Beni seyirciyle yollayacaksınız öyle mi? Fenerbahçe taraftarı bu kulübün sahibidir. Bizler yolcu, taraftar hancıdır. Kongre üyeleri de taraftarın resmi temsilcileridir. Sizlersiniz kulübün gerçek sahipleri. "Fenerbahçe ne zaman sizin tekelinize girdi? Fenerbahçe kimsenin tekelinde değildir. Bu camianın evlatları pek çok şeye sahiptir. 114 yıllık kulüp sizin tekelinizde olacak? Yok gözünüz bizde olacakmış. Biraz sonra teklifimi yapacağım."

"SİZİN DÖNENİMİNZDE SON 6 YILDA TRANSFER ZARARI 100 MİLYON EURO"

52 transfer nasıl yaptın? diyorsunuz. Biz yaptığımız her transferi denk bütçeyle yaptık. Sattığımız kadar aldık. Bizden önceki 6 yılda niye transfer zararı 100 milyon euro? 3 yılda eksi tek kuruş yok. 

"TEKLİFİM VAR, BİRLİKTE FENERBAHÇE TV'YE ÇIKACAĞIZ"

Şöyle bir teklifim var. "Hani maçlarda ayağa kalkmayan şöyle olsun, böyle olsun diyoruz ya. Eğer beni mahkemeye vermezseniz öyle olun. Teklifim nedir? Söylüyorum. TV'ye çıkacağız. Bütün iddialarınız ve söylemeyi unuttuğunuz her şeyi çıkarın. İstiyorsanız yanınızdaki arkadaşları da getirin. Sizi çok seven medya mensupları var ya. Onları da getirin. Fenerbahçe TV'de olacak"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!