comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a: "Mert olun mert"

17 Haziran 2023, Cumartesi 16:36
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'a yönelik sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına yanıt verdi. Başkanlık için adaylığını koyması yönünde çağrı yapan Ali Koç, "Yancılarınızı da alın ve gelin. Mert olun. Ve lütfen aday olun." dedi.

"NEDEN BURAYA GELMİYORSUNUZ?"
Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım, o bana Ali Koç diye hitap ediyor ama ben kendisine Sayın Başkanımız diyorum. Bizleri aşağıya çekmeye çalışmayın. Sizi anlamakta güçlük çekiyorum. Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor. Fenerbahçe için yaptığınız her şey için Allah sizden gani gani razı olsun. Çok çektiniz. Yalnız son 5-6 senede işin şirazesi kaydı. Siz neden buraya gelmiyorsunuz? Siz neden bizim elimizden tutmuyorsunuz? Nihat Özdemir gibilere ses çıkarmıyorsunuz? Niye?

"RİYAKARLIK YAPIYORSUNUZ"?

Siz haksız yere hapse atıldınız. Bu adama bir şey demeyi bırakın, kapısına gidip başkan adayı olmasını istediniz. Ben biliyorum, gittiniz. Ya bir şey yapın ve arkasında durun ya da yapmayın. Yapıp, 'yapmadım' demeyin. Genel Kurul'a geleceğinizi söylediniz ama gelemediniz. Bakın gelmediniz değil gelemediniz. Biz hangi Aziz Yıldırım'a inanalım? Artık size bazı şeyleri sormanın vakti geldi.
Sayın Aziz Başkan, siz riyakarlık yapıyorsunuz. Yöneticiler kulübe kasa kolaylığı yapar, kulüp yöneticiye değil. Artık bunu açmanın zamanı geldi. Bir yöneticiniz futbolculara verilmesi gereken çeklerin arkasını cirolayıp nakte çevirmiş. Futbolculara da ileri tarihli şahsi çeklerini vermiş. Siz neden buna izin verdiniz? Sonrasında niye bir şey yapmadınız? Bir firma kulübümüze 8.6 M$ vermiş. 106 gün sonra 9.6 M$ geri almış. Firmanın sahibini arayıp bunu sordum. 'Üniversite kuracağız' dediler o yüzden verdik, sonra geri aldık dedi. Yazıklar olsun size.
Sayın Başkan, Fenerbahçe'ye destek olmak Ali Koç'a destek olmak demek değildir. Sahip çıkın kulübünüze. Bir gün kala mesaj yayınlayıp, buraya adamlar yolluyorsunuz. Kendiniz gelin. Yancılarınızı da alın ve gelin. Mert olun. Ve lütfen aday olun."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!