comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım aleyhine yapılan tezahürata tepki

30 Mart 2018, Cuma 22:42

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, İzmir'de kongre üyelerine yaptığı konuşma esnasında Aziz Yıldırım aleyhindeki tezahüratlara müsade etmedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, İzmir'de Fenerbahçe Kongre üyeleriyle bir araya geldi ve seçim öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. 


Ali Koç - Aziz Yıldırım seçim haberleri


Camiaya önemli mesajlar veren Ali Koç,i aynı zamanda 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve kulübün örnek bir duruş sergilediğini söyledi. 

Öte yandan Ali Koç'un konuşma yaptığı esnada salonda Aziz Yıldırım aleyhine tezahüratlar olunca Ali Koç buna müsade etmedi ve yapılan davraınşın kesinlikle doğru olmadığını söyledi. 
ALİ KOÇ NELER SÖYLEDİ?

"Biz başkanımız ve yöneticilerimize hiçbir zaman hiçbir yerde saygısızlık etmedik, kimseye de ettirmedik! Ancak demokratik hakkımız gereği, adaylığımıza da herkesin saygı duymasını rica ediyoruz. Başkanımızın adaylığı da hayırlı olsun. "Adaylık sürecimizde birlik ve beraberliğimizi bozabilecek tek kelime etmedik. Tüm branşlarımızı ve takımlarımızı sonuna kadar destekledik, tüm camiamıza da tribünleri doldurma çağrısını sürekli tekrarladık. Ama demokratik hakkımız gereği aday da olduk. Her adaylığını açıklayanı bölücülükle, FETÖ'cülükle, kulüp menfaatlerine zarar vermekle suçlarsak camia olarak maalesef demokrasiden uzaklaşırız. Bizim her adaya saygımız var. Ama herkes de tüm adaylara saygı duymalı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.