comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç ve Erol Bilecik'ten sert tepki! "Ali Maçalan! Katletti!"

17 Ekim 2021, Pazar 22:42
Ali Koç ve Erol Bilecik'ten sert tepki!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Başkan Vekili Erol Bilecik, Trabzonspor maçının ardından hakemlere yönelik sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 9. haftasında deplasmanda Trabzonspor'a 3-1 mağlup oldu. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Başkan Vekili Erol Bilecik maçın ardından hakem kararlarına sert tepki gösterdi. 
ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI

"TARAFTARIMIZA SESLENİYORUM, SAKİN OLUN!" 

Taraftarıma sesleniyorum, sakin olun. Asın kesin, düdük astırın diyorsunuz, ona da geleceğim ama sakin olun. Bu takım burada 80 dakika 10 kişi oynadı, terinin son damlasına kadar savaştı. 80. dakikaya kadar maç ortadaydı. Ne olduysa orada oldu

"HERKES DEĞİŞİYOR BU ADAMLAR DEĞİŞMİYOR"
 
Bakın TFF, MHK, kulüp başkanları, hocalar, futbolcular değişiyor ama bu arkadaşlar ne hikmetse değişmiyor. Ben takımımla gurur duyuyorum. Ancak art niyetle operasyon niyetiyle birini yollasaydınız böyle olurdu. Çocuklarla konuştum. 11'e 11 bitseydi böyle olmayacaktı. 

"ARTIK NORM OLARKA KABUL EDİLDİ"

Türk futbolunda artık hakem rezaleti norm olarak kabul ediliyor. Allah'tan son dönemde kulüpler ayaklandı. Bu böyle gitmeyecek. Kim Min Jae'ye verilen karttan sonra maçın seyri değişti. Tek pozisyon değil, işin geneline bakıyorum ben. Bir hakem mimiklerinden tuttuğu tarafı belli eder mi? Artık bu noktaya geldik. 

RİZESPOR - GALATASARAY MAÇI ÖRNEĞİ

ize- Galatasaray maçı. Haddime değil. Rizespor ve Galatasaray'dan özür diliyorum ama bu örneği vermek zorundayım. Galatasaray 1 gol yiyor, faul. Galatasaray 3. golü atıyor. Faul. 8 dk. uzatma + 4. 3 korner. Rize gol atsa Galatasaray camiası ayağa kalkacak. Kaos yaratmak istiyorlar.

"ALİ MAÇALAN!"

"Üstüne basarak söylüyorum. Ali Maçlan bizden geçen sene Konyaspor maçını da almıştı. Bu insanların ne hakkı var insanların emeğini çalmaya? Geçen sezon 15 puanımız çalındı. Ancak buradan taraftarlarımıza sesleniyorum. Kenetlenin! Biz bu sene şampiyon olacağız." 

EROL BİLECİK'İN AÇIKLAMALARI

Bu akşam bizim için kabul edilemez bir akşam. Adaletli şekilde devam eden bir maç olsaydı, biz bu maçı muhtemelen 2-0 veya 3-0 bitirmiş olabilirdik. Emeklerimiz katiledi. Hakem bey vicdanı rahat nasıl uyuyacak? Resmen katledilen bir maç. İkinci sarıyla alakası olmayan pozisyon. Hakemin yüz ifadesine baktınız mı o pozisyonda? Coşkusu, heyecanı. Kabul edilemez. Futbol bir emek oyunu. Biz 10 kişi kaldık ama sanki karşı taraf 12 kişi gibiydi. Bu adaleti yok etmenin alemi yok. Bizim yol haritamız belli. Daha maraton uzun. Kenetlenmenin vakti geldi. Bu yolun sonu şampiyonluk. Gerektiğinde hakemleri de yeneceğiz.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!