comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç ve Emre Belözoğlu'ndan Vedat Muriqi'ye veda

17 Eylül 2020, Perşembe 11:24
Ali Koç ve Emre Belözoğlu'ndan Vedat Muriqi'ye veda

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Sportif Direktör Emre Belözoğlu, Lazio'ya transfer olan Vedat Muriqi ile vedalaştı.

FutbolArena - Fenerbahçe'den Lazio'ya transfer olan Vedat Muriqi için Ali Koç ve Emre Belözoğlu'ndan veda açıklaması geldi. Kosovalı golcüyle bir araya gelen Ali Koç ile Emre Belözoğlu, kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan videoyla Vedat Muriqi ile vedalaştı.

ALİ KOÇ: "VEDAT'IN YERİNİ DOLDURMAK ÇOK ZOR"
Vedat Muriqi'ye başarılar dileyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Yeni sezona başlarken biraz içimiz buruk. Vedat kardeşim bizlerden ayrılıyor. Sadece 1 senedir Fenerbahçe'de olmasına rağmen biz onu çok sevdik. O da cesur yüreğiyle elinden geleni yaptı. Vedat'ın yerini doldurmak çok zor. Benim inancım Vedat üstüne koyarak devam edecektir. Yolu açık olsun. Allah yar ve yardımcısı olsun." dedi.

EMRE BELÖZOĞLU: "AYRILIKLAR DA SEVDAYA DAHİL"

Sportif Direktör Emre Belözoğlu ise Vedat Muriqi ile birlikte oynamaktan büyük keyif aldığını belirterek, "Ben hem insan hem de takım arkadaşı olarak Vedat ile birlikte oynadığım için çok büyük keyif aldım. Ben inanıyorum ki ayrılıklar da sevdaya dahil. Kalpler her daim beraber. Kendisine başarılar diliyorum. Burası onun evi." ifadelerini kullandı.

Her iki isme de teşekkür eden Vedat Muriqi ise, "Bu kulübün formaısnı bana layık gördüğünüz için hepinize çok teşekkür ederim. Yeni bir maceraya adım atıyorum. .Kalbim sizlerle." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)