comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç: "Trabzonspor'dan değil yaşadıklarımızdan çekiniyoruz!"

28 Kasım 2022, Pazartesi 01:21
Ali Koç:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig'de Dünya Kupası'ndan sonra oynayacakları Trabzonspor maçı için, "Trabzonspor'dan çekinmiyoruz ama geçen sene yaşadıklarımızdan çekiniyoruz. MHK ile ilgili kafamda soru işaretleri var." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray ile basketbolda oynadıkları derbi maçının ardından Beyaz TV'ye konuştu. 

Maça dair konuşan Ali Koç, "Güzel maç oldu. Maç gitti geldi. Takımın inancı çok iyi. Sonuna kadar mücadele etti. Sahada koydukları yürek için oyunculara teşekkür ettim." Galatasaray'ı da tebrik ediyorum. Ayrıca Galatasaray yöneticilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum." dedi. 
"MHK İLE İLGİLİ KAFAMDA SORU İŞARETLERİ VAR"

Şahsen son birkaç haftada yaşananlar... MHK ile ilgili kafamda soru işaretler var. Trabzonspor'dan çekinmiyoruz ama geçen sene yaşadıklarımızdan çekiniyoruz. TFF Başkanı ve yönetim kurulunun iyi niyetinden şüphem yok. Ancak TFF algı operasyonlarından etkilenmemeli. Etkilendiklerine dair bazı sinyaller alıyorum ama inşallah ben yanılırım. Dediğim gibi iyi niyetli çalışmalarından şüphem yok. 

"GÖZTEPE - ALTAY MAÇINDA YAŞANAN OLAYLAR ÇOK VAHİM"

Geçen sene de olaylar oldu. Bu sene de oldu. Sahaya girip futbolcuyu tekmeleyen. Kuralları uygulayacaksınız. Cezaları vereceksiniz. Sadece merdiven boşluklarına para cezası yazmakla olmuyor. Hep birlikte mücadele etmeliyiz. Umarım böyle olaylar tekrarlanmaz"

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!