comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç: 'Saygısızlık yaptı' Volkan: 'Hayır!' Dikkat çeken detay

11 Ekim 2018, Perşembe 20:33
Ali Koç: 'Saygısızlık yaptı' Volkan: 'Hayır!' Dikkat çeken detay

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sözlerinin ardından Volkan Demirel'in yazılı açıklamalası kafaları karıştırdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, kendisine ait resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. Deneyimli kaleci, Başkan Ali Koç'un FB TV'de yaptığı açıklamalara da yanıt verirken, hiçbir şekilde Ali Koç'a saygısızlık yapmadığını ve Ali Koç'a eksik ve yanlış bilgi aktarıldığını söyledi. 


Fenerbahçe Haberleri: Volkan Demirel neden kadro dışı bırakıldı?


Volkan Demirel'in açıklamasının ardından akıllara Ali Koç'un sözleri geldi. Ali Koç'un kendisine ve Semih Özsoy'a saygısızlık yaptığını, aynı zamanda yardımcı antrenör Erwin Koeman'ın üzerine yürüdüğünü söylediği Volkan Demirel, bu iddiaları reddetti. 

ALİ KOÇ: "VOLKAN DEMİREL BANA VE SEMİH ÖZSOY'A SAYGISIZLIK YAPTI, KOEMAN'IN ÜZERİNE YÜRÜDÜ"
Ali Koç, "Samandıra'da yönetici arkadaşlarımızla toplantı yapıyorduk. Volkan bana ve özellikle başkanvekilimize ciddi saygısızlık yaptı. Bizi dinlemiyordu hep kendi konuşuyordu. Sesini yükseltti. Sus dedim uzattı. Bu şekilde sesini yükselten kıdemli bir futbolcunun örnek olacak tarafı yok. Nasıl kendini affettirip bu işin içinden çıkacaksın, özür dileyeceksin dedim onu da yapmadı. Ayrıca Erwin Koeman'ın üzerine yürümüş. Bizler yokken neler yapabileceğini düşündüm. Gördüm ki, Volkan'ın uyanması lazım."

Volkan Demirel ise, "Önemle belirtmek isterim ki, benim Fenerbahçe futbol takımı kaptanı olarak Başkanımıza saygısızlık etmek haddim değildir. Bu konuşmada kendisine asla sesimi yükseltmedim, saygısızlık olarak addedilecek bir söz söylemedim. Belirtmiş olduğum gibi zaten böyle bir şey de mümkün değildir. Sayın Semih Özsoy ile aramızda geçen konuşmada zaman zaman ses tonumuzun yükseldiğinin bilincindeyim. Ama ben bunu yine de saygısızlık olarak nitelendirmemekteyim."

Deneyimli kaleci Erwin Koeman olayında ise, "Erwin Koeman ile aramızda bir sözlü diyalog yaşanmıştır ama "üzerine yürümek" gibi bir eylem hele ki Sayın Başkanımıza aktarıldığı gibi önceden planlanmış bir durum asla söz konusu değildir. Bu olaya orada bulunanlar şahittir. Bu konu da Sayın Başkanımıza yanlış ve eksik aktarılmıştır." dedi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.