comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç sahaya indi: 'Hepinizi tebrik ediyorum!'

15 Nisan 2019, Pazartesi 18:13
Ali Koç sahaya indi: 'Hepinizi tebrik ediyorum!'

Galatasaray derbisi öncesi ve sonrasında sürekli takımla birlikte olan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, maç sonu sahaya inerek tüm futbolcuları mücadelelerinden dolayı tebrik etti. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 28. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 1-1 berabere biten derbinin ardından Başkan Ali Koç, takımı toplayarak mücadelelerinden dolayı tebrik etti. 

DERBİDE ALİ KOÇ RÜZGARI
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray derbisi öncesi ve sonrasında takımla birlikteydi. Kritik müsabaka öncesi takımla beraber futbolcuların ısınmasını kenardan izledikten sonra devre arası ve maç sonu da takımın yanında oldu. Karşılaşma sonrasında yine sahada takımı toplayarak tek tek tüm futbolcu tebrik eden Ali Koç, özellikle 10 kişi kaldıktan sonra verilen mücadeleden oldukça memnun kaldı. 
"HEPİNİZİ TEBRİK EDİYORUM"

Fenerbahçe'de protokol tribününde bazı yöneticilerin 1-0'dan sonra takımın da 10 kişi olmasından dolayı ümidi kesmesine rağmen 1-1'i yakalanması ve verilen mücadele herkesi memnun ederken, derbiden sonra takımı toplayan Ali Koç, "Hepinizi kutluyorum. 10 kişi kalmanıza ve yenik duruma düşmenize rağmen çok iyi mücadele ettiniz. Pes etmediniz." diyerek tek tek futbolcuları tebrik etti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (22 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.