comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç: "Neden Fenerbahçe liderlik yapmasın?"

20 Şubat 2018, Salı 21:02
Ali Koç:

Ankara'da Fenerbahçe kongre üyeleriyle buluşan başkan adayı Ali Koç, "Fenerbahçe başta futbol olmak üzere bir çok değişime öncülük edebilecek güce sahiptir." diye konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç, seçim çalışmaları kapsamında Ankara'daki kongre üyeleriyle bir araya geldi. Mayıs ayında Aziz Yıldırım ile yarışacağı seçim öncesi coşkuyla karşılananan Ali Koç, kendisini dinlemeye gelen kalabalığa konuşma yaptı.
 

Ali Koç'un Fenerbahçe ve seçim açıklamaları


Tam Zamanı Şimdi sloganı ile kürsüye çıkan Ali Koç, açıklamalarında "Fenerbahçe başta futbol olmak üzere bir çok değişime öncülük edebilecek güce sahiptir. Bu Fenerbahçe'nin omuzlarında bir yüktür. Fenerbahçe'yi örnek bir camia haline getirmeliyiz. Bunu biz Fenerbahçe olarak yapmazsak birileri çıkıp yapacak. Neden Fenerbahçe liderlik yapmasın?" ifadelerini kullandı.

"KENDİMİZİ DÖNÜŞTÜRMELİYİZ"
Öncü güç vurgusu yapan Ali Koç, "Tarih boyunca Fenerbahçe önderlik etmiş büyük bir kulüptür. Yeni yönetim anlayışıyla bu neden mümkün olmasın? Bu öncü gücü çıkarabilmek için kendimizi dönüştürmeliyiz. Fenerbahçe'nin ezber bozmasının, tekrar öncü konumda ve örnek olmasının, Türk sporuna yeniden yön vermesinin, saygın ve saygılı bir yönetim anlayışının yönetimde bulunmasının, kısacası Fenerbahçe'nin yeniden bir hikaye yazmasının. Sürdürülebilir sportif başarı; günü kurtarma üzerine kurulu ve bunların kalıcı olmadığını yaşayarak görüyoruz." diye konuştu. 

Sosyal medya destekçilerine de teşekkür eden Koç, "Sizin huzurunuzda bir kez daha bizi sosyal medyada tanımadığı halde kalben destekleyenlere teşekkür ediyorum. Çorbada herkesin tuzu olsun ruhunun bir başka örneği de sosyal medyada yaşananlar. Spor dışında tüm Türkiye'nin yaşam kalitesini arttıracak bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmeliyiz." sözlerini sarf etti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.