comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç müjdeyi verdi! Kenan Evren arazisi Fenerbahçe'nin

26 Ekim 2019, Cumartesi 14:56
Ali Koç müjdeyi verdi! Kenan Evren arazisi Fenerbahçe'nin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kenan Evren Lisesi'nin bulunduğu arazinin kulübe devrinin tamamlandığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısında kulübün 17 yıldır uğraş verdiği konuyla ilgili müjdeyi duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı divan kurulu toplantısında konuşan Ali Koç, Kenan Evren Lisesi arazisinin kulübe devrinin gerçekleştiğini belirterek Erdoğan'a teşekkür etti. 

"ONUR VE GURUR DUYUYORUZ"
"Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın aramıza katılmasından dolayı şeref duyuyoruz. Biz 12 Cumhurbaşkanımızın 6'sının Fenerbahçeli olmasından dolayı büyük gurur duyuyoruz. Şahsım ve camiam adına sizi gönülden tebrik ediyorum efendim."

"FENERBAHÇE HALKIN TAKIMIDIR"

"Fenerbahçeli vatanseverdir. Fenerbahçeli savaş zamanında ülkesi için cepheye koşar. Çanakkale'ye topraklarımızı savunmak için teri kurumadan formasını çıkarıp cepheye giden de Fenerbahçeliydi. İşgal kuvvetlerine karşı çıktığımız 50 maçın 41'ini kazanarak cephede yendiğimiz işgalcileri yeşil sahada da bozguna uğratan yine Fenerbahçeydi. Fenerbahçe, halkın takımıdır. Fenerbahçe, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkar."

"AZİZ YILDIRIM LİDERLİĞİNDE DİRENDİK"

"FETÖ'nün alçak teşebbüsüne, hem de en güçlü oldukları dönemde boyun eğmedik. Başta Sayın Aziz Yıldırım'ın öncülüğünde bu direnişi başlattık. Bu dönemde bize karşı organize bir şekilde saldırı düzenlendi. O dönemde Fenerbahçe rakiplerinin fersah fersah önündeydi. O gün olduğu gibi bugün de adalete güven duymaya devam ediyoruz. Yargıtay'ın kararının bir an önce çıkmasını bekliyoruz. Geciken adalet, adalet değildir ama biz bu konuda sabırla bekleyeceğiz."

"KENAN EVREN LİSESİ'NİN KULÜBÜMÜZE DEVRİ TAMAMLANDI"

"Sayın Aziz Yıldırım'ın başlattığı ve 17 senedir uğraş verdiğimiz projenin sonuna geldik. Sayın Cumhurbaşkanımızın da katkılarıyla Kenan Evren Lisesi arazisinin kulübümüze devri gerçekleşmiştir. Bu konuda bizi cesaretlendirdiğiniz için size şükranlarımızı sunuyoruz."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)