comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç Leaders Week'te konuşmacı oldu

11 Ekim 2018, Perşembe 18:32
Ali Koç Leaders Week'te konuşmacı oldu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan "Leaders Week'te" konuşmacı oldu ve panelde 40 dakikalık bir konuşma gerçekleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan ‘Leaders Week'te konuşmacı oldu. Ali Koç, paneldeki 40 dakikalık konuşmasında Fenerbahçe'nin bir futbol kulübü değil spor kulübü olmasına vurgu yaparken, olimpik branşlardaki başarılarına değindi. Öte yandan ALi Koç Fenerbahçe'nin üyeliği sisteminden, taraftar aidiyetinden, marka dinamiklerinden ve sürdürülebilir başarının gerekliliklerinden bahsetti.

"AVRUPA'NIN EN İYİ 3 BASKETBOL TAKIMINDAN BİRİNE SAHİBİZ"
Ali Koç konuşma sırasında Fenerbahçe'nin küresel bir marka olması açısından basketbola değindi ve "Avrupa'nın en iyi 3 basketbol takımından birine sahibiz. Euroleague'de son 4 senede 4 kez Final Four oynadık, bir kez kazandık, iki kez ikinci oldu." dedi. 

PANELDE KİMLER YER ALDI?

Premier Lig'in İcra Kurulu Başkanı Richard Scudamore, Manchester City'nin bağlı olduğu City Football Group'un Baş Pazarlama Sorumlusu Nuria Tarre, İspanya ligi La Liga'nın Baş İletişim Sorumlusu Joris Evers, Amerikan Futbolu takımı San Francisco 49ers'ın Başkanı Al Guido, Hollanda ekiplerinden ADO Den Haag'ın Başkanı Felix Wu, Meksika futbol liginin Başkanı Enrique Bonilla, İtalyan kulübü Inter Milan'ın CEO'su Alessandro Antonello, Benfica futbol kulübünün CEO'su Domingos Soares de Oliveira, Amerikan futbolu takımı Jacksonville Jaguars'ın Başkan Yardımcısı Megha Parekh, Everton'ın Baş Finans Sorumlusu Sasha Ryazantsev ve NBA takımı Los Angeles Clippers'ın baş Küresel Ortaklık Sorumlusu Scott Sonnenberg.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.