comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç kimdir? Ali Koç kaç yaşında, evli mi? (Fenerbahçe Haberleri 2018)

19 Mart 2018, Pazartesi 20:47

Ali Koç kimdir? Fenerbahçe Başkan adayı olan Ali Koç ile ilgili tüm merak edilenleri derledik. Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç evli mi, çocukları var mı? Ali Koç'un hayatı.

Ali Koç kimdir, kaç yaşında gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde. Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacka olan seçimlerde başkan adayı olarak yarışacka Ali Koç'un özel yaşantısıyla ilgili taraftarların merak ettiği tüm sorulara yanıt aradık. Ali Koç hangi okullarda okudu, Ali Koç ne iş yapıyor? Ali Koç nereli gibi soruların yanıtları haberimizde.
 

Son dakika Ali Koç Haberleri (Ali Koç'un hayatı)


Ali Koç'un hakkında merak edilenleri bir araya getirdik. Fenrbahçe Başkan adayı olan Ali Koç 2 Nisan 1967 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ali Koç'un annesinin adı Çiğdem, babasının adı Rahmi Koç. Ali Koç'un Ömer Koç ve rahmetli olan Mustafa Koç adında 2 abisi var. 
 

Ali Koç hangi okulda okudu? Ali Koç hangi ünivesiteden mezun oldu?


Ali Koç eğitim hayatının en önemli dönemlerini 1980 yılında Londra'da geçirdi. 1985 yılında Harrow School'dan mezun olan Ali Koç, 1989 yılında ABD'nin Houstan Teksas kentinde bulunan Rice Ünitesi'nden diplomasını aldı. Ali Koç, 1995-1997 yıllarında Amerika'da Boston Massachussetts Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı. Amerika'da birçok kuruluşta çalışan Ali Koç, ardından Koç Holding yönetim kurulu kurumsal iletişim ve bilgi grubu başkanlığına geçti.


 

Ali Koç askerlik yaptı mı?


Ali Koç askerlik yaptı mı sorusu taraftarların en çok merak ettiği konulardan biri. Ali Koç 1992 yılında askerlik görevini yerine getirdi. 
2 DÖNEM FENERBAHÇE'DE YÖNETİCİ OLDU

Ali Koç, Aziz Yıldırım döneminde uzun süre Fenerbahçe'de yöneticilik yaptı. Ali Koç daha önce iki kez sarı lacivertli kulübün yönetimlerinde yer aldı.
 

Ali Koç kiminle evli? Ali Koç'un çocukları var mı?


Ali Koç, Amerika'da eğitim gördüğü sırada Nevbahar Demirağ ile tanıştı. 2005 yılında Nevbahar Demirağ ile dünya evine giren Ali Koç'un Leyla Koç ve Kerim Rahmi Koç adında bir kızı ve bir oğlu bulunuyor. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.