comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç kılıcı çekti! Aziz Yıldırım'a düello çağrısı

21 Şubat 2018, Çarşamba 23:49
Ali Koç kılıcı çekti! Aziz Yıldırım'a düello çağrısı

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, İstanbul'da bir araya geldiği kongre üyelerine iddialı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç, İstanbul'da bir otelde kendisini destekleyen sarı lacivertli kongre üyeleriyle buluştu. Mayıs ayından öncesi çalışmalarına hız kazandıran Ali Koç, yaptığı konuşma ile adeta Aziz Yıldırım'a kılıcı çekti.
 

Ali Koç'un Fenerbahçe açıklamaları


Başkan adayı Ali Koç'un sosyal medyadaki Fenerbahçeliyiz isimli seçim hesabından yayınlanmayan ve FutbolArena'nın ulaştığı o açıklamalar şu şekilde:

"KARINLARINDAN KONUŞUYORLAR"
Düello çağrısı yapan Ali Koç, "FB TV'de karşılıklı tartışabilmemiz için Aziz başkana mektup yazmaya düşünüyorum. Karınlarından konuşuyorlar. Aziz Yıldırım benim bu topa gireceğimi düşünmüyordu. Bir gün bana bir şey olursa kulübü kurdu kuşa emanet etmeyin demişti. Ben kurt muyum, kuş muyum?" dedi. 

Futbol takımındaki eksikliğe değinen Ali Koç, "Keşke futbolun başına basketboldaki Obradovic gibi birini bulabilsek" diye konuştu.

"BİZİ APTAL ZANNEDİYORLAR"

Bedelsiz üyelik eleştirilerine tepki gösteren Ali Koç, "Bedelsiz üye olayında bizi aptal zannediyorlar herhalde. Binlerce bayimiz var, hepsini üye yapabileceğimizi bilmiyorlar mı acaba? Bizi bu yollardan geçirmesinler." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.