comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç Josef'in bonservisi için Al Ahli yöneticileriyle

11 Temmuz 2019, Perşembe 21:19
Ali Koç Josef'in bonservisi için Al Ahli yöneticileriyle

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Josef de Souza'nın geciken bonservis taksitleri nedeniyle durumu çözmek adına Al Ahli yöneticileriyle bir araya geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Al Ahli kulübünün yöneticileriyle bir araya geldi. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon 12 milyon euro'ya Al Ahli'ye transfer olan Josef de Souza'nın bonservisinin geç ödenmesi konusunda yaşanan sorunlar nedeniyle Ali Koç ve Al Ahli yöneticileri görüştü. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Josef de Souza'nın bonservis bedeli


Al Ahli'de yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle Suudi Arabistan kulübü 12 milyon euro olan Josef de Souza'nın bonservis taksitlerini Fenerbahçe'ye ödeme konusunda son dönemde sürekli gecikme yaşayınca, başkan Ali Koç Al Ahli yöneticileriyle durumu çözmek adına bir araya geldi. 

Suudi Arabistan'da son dönemde birçok kulübün yaşadığı ekonomik krizden dolayı yeni federasyon başkanı önümüzdeki dönemde yabancı futbolcuya sınır getirme kararı alabileceklerini açıkladı. Al Ahli'nin 49 milyon euro'ya ulaşan borcu nedeniyle bazı futbolcuların takımdan ayrılması bekleniyor. 

SICAK GELİŞME!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Al Ahli yöneticileriyle yapılan görüşmelerin ardından Al Ahli, Josef de Souza'nın bonservis ödemelerinde yaşanan gecikmeler nedeniyle Fenerbahçe'ye 5 milyon euro ödedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.