comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç ile Alex de Souza arasındaki konuşma! 'Neden gelmeyeyim?'

28 Mart 2018, Çarşamba 14:42

Fenerbahçe'nin efsane oyuncularından Alex de Souza'nın geçen hafta Türkiye'ye gelmesinin yankıları sürerken başkan adayı Ali Koç ve ekibinin Alex de Souza ile görüştüğü ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de yaklaşan seçim öncesi Alex de Souza'nın Türkiye'ye gelmesi bazı iddiaları beraberinde getirmişti. Aziz Yıldırım'a yakın olan bir kesim, Alex de Souza'nın Türkiye'ye gelmesinde Ali Koç ve ekibinin öncülük ettiği öne sürülmüştü.


Ali Koç ile Alex de Souza görüştü mü?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile seçim yarışına girecek olan Ali Koç'un Alex de Souza ile Türkiye'ye gelmeden önce görüştüğü ortaya çıktı.

Hatırlanacağı üzere Ali Koç, önceki günlerde Alex de Souza'nın Türkiye'ye gelişinin kendisiyle bir ilgisi olmadığını söylemişti. Ali Koç ve ekibinin Alex de Souza ile görüştüğü ve Türkiye'ye şu an için gelişinin yanlış bir zamanlama olduğu yorumunu yaptığı belirlendi.
ALEX KABUL ETMEDİ

Ali Koç ve ekibi, Alex'e Türkiye'ye geliş zamanının yanlış olduğunu belirterek tavsiyede bulundu ve, "Sen gelirsen yanlış anlaşılır. Bizim seni getirdiğimiz şeklinde bir algı oluşur" dedi.

Brezilyalı eski futbolcu Alex de Souza ise bunu kabul etmedi ve seçimin bir parçası olmadığını Ali Koç ve ekibine iletti. Alex de Souza, "Benim geliş sebebim hem ziyaret hem tatil hem de kitabım için geliyorum" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.