comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç evli mi? Ali Koç'un eşi kim? Ali Koç'un çocukları var mı? (Ali Koç Nevbahar Koç kimdir?)

03 Haziran 2018, Pazar 19:02
Ali Koç evli mi? Ali Koç'un eşi kim? Ali Koç'un çocukları var mı? (Ali Koç Nevbahar Koç kimdir?)

Ali Koç evli mi? Ali Koç'un özel hayatı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Ali Koç'un eşi kim? Ali Koç'un kaç çocuğu var? Ali Koç'un kardeşleri kimler? Ali Koç'un özel hayatıyla ilgili tüm bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Ali Koç evli mi? Ali Koç hakkında özel hayatıyla ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. Ali Koç'un eşi kim? Ali Koç kiminle evli? Ali Koç'un çocukları var mı? Ali Koç'un kaç çocuğu var? Ali Koç'un kardeşlerinin isimleri ne? Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Koç'un özel hayatı hakkında tüm bilgileri derledik. 
 

Ali Koç evli mi? Ali Koç'un çocukları var mı?


Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'un özel hayatı hakkında bilinmeyenleri derledik. Türkiye'nin sayılı iş adamlarından biri olan Ali Koç, Nevbahar Koç ile evli. Ali Koç, Amerika'da eğitim gördüğü sırada Nevbahar Demirağ ile tanıştı. 2005 yılında Nevbahar Demirağ ile dünya evine giren Ali Koç'un Leyla Koç ve Kerim Rahmi Koç adında bir kızı ve bir oğlu bulunuyor. 

ALİ KOÇ'UN YÖNETİMİNDE KİMLER VAR? TIKLA


Nevbahar Koç kimdir, kaç yaşında? Nevbahar Koç aslen nereli?


Ali Koç ile çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ Koç hala magazinden ve cemiyet hayatından uzak bir hayat yaşıyor. 1970 yılının Türkiye güzeli kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film'in patronu Turgut Demirağ olan Nevbahar Koç, ilkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitimini Amerika'da geçirdi. Üniversite'den sonra Los Angeles'ta yaşamını sürdüren Nevbahar Koç, sanatla ilgileniyor. Özellikle resim sergilerini kaçırmayan Nevbahar Koç, KÜSAV'ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi'nin açtığı sergilerin de gediklisi.
https://resmim.net/f/sH4LbC.jpg

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)