comScore
1 / 13

Ali Koç en büyük hedefini açıkladı! "Eğer başkan olursam..."

 

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü başkan adaylarından Ali Koç en büyük hedefini açıkladı

 

2 / 13
Fenerbahçe Kulübünün haziran ayında yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısında başkan adayı olacağını açıklayan kulübün eski asbaşkanlarından Ali Koç, Fenerbahçelilerin değişim istediğini, ümidi de kendisinde gördüğünü söyledi.
3 / 13
Koç, Büyük Kulüp Genç Girişimciler ve İş Hayatı Komitesinin düzenlediği "Ali Koç ve Fenerbahçe" başlıklı söyleşiye katıldı.
4 / 13
Sarı-lacivertli kulübün 20 yıldır başkanlığını yapan Aziz Yıldırım ile rekabet edecek bir aday çıktığı için camiada heyecan olduğuna değinen Ali Koç, "Fenerbahçeli değişim istiyor, ümidi de bende görüyor.
5 / 13
İlk defa mevcut başkanımızla rekabet edecek bir aday olduğu için bir heyecan var. Ben ve arkadaşlarım değişik bir yola çıktık. Allah utandırmasın.
6 / 13
Seçilsek de seçilmesek de Fenerbahçe’nin menfaatlerine uygun olsun. Bir heyecan var. İnşallah insanların heyecanı kursağında kalmasın." diye konuştu.
7 / 13
Ali Koç, seçilmeleri durumunda Fenerbahçe’ye hatırı sayılır bir sermaye girdisi sağlayacaklarını aktardı.
8 / 13
Sarı-lacivertli kulübün mali yapısının sürdürülebilir olmadığını kaydeden Koç, şu ifadeleri kullandı:
9 / 13
"Olmazsa olmazımız bu camianın yeniden toparlanması. Şu anda mali yapımız sürdürülebilir konumda değil.
10 / 13
Kulüp borçlarının ödenmesi için büyük bir sermaye gerekiyor. Bunu da biz yapacağız.
11 / 13
Seçilirsem Fenerbahçe’ye hatırı sayılır bir sermaye girdisi yapacağız. Tek tesellimiz rakiplerimizin de aynı durumda olması.
12 / 13
Büyük kulüpler doğru yönetilirse kendi kendini çevirecek konumda. Esas sıkıntı futboldan kaynaklanıyor. Yanlış transfer politikaları kesinlikle devam ettirilemez."

Habertürk
13 / 13