comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç: "Bu mağlubiyet dünyanın sonu değil"

08 Ocak 2023, Pazar 22:59
Ali Koç:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray derbisinin ardından "İyi futbol oynamadık ve beklenmedik bir mağlubiyet aldık. Ancak bu mağlubiyet dünyanın sonu değil. Daha bu köprünün altından çok sular akacak." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 18. haftasında sahasında Galatasaray'a 3-0 kaybetti. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç derbinin ardından "Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Beklenmedik bir mağlubiyet. İyi futbol oynamadık ama bu mağlubiyet dünyanın sonu değil. Daha ligin bitimine çok var." dedi. 
ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI

Bizim Galatasaray'a en ağır mağlubiyetleri tattırdığımız sezonlarda şampiyon olamıyorduk. O açıdan bakarsak taraftarımızdan özür dilerken, umutlarını kaybetmemelerini, birlik ve beraberlikten kopmamalarını hatırlatmak istiyorum." Sezon sonuna daha çok var. İnşallah biz şampiyon olacağız. Böyle inişli çıkışlı durumlar olabilir. Tabii ki bize yakışan bir sonuç değil. İyi futbol oynamadık. Birkaç hafta önceye kadar Fenerbahçe şampiyonluğun en büyük favorisi dedirten bu takımdı. Devam edeceğiz." Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Bu noktaya kadar nasıl biz getirdiysek, bu noktadan sonra yine hocamız, takımımız ve hep birlikte biz çıkaracağız. Moralleri bozuk evet ama dediğim gibi içleri rahat olsun. 4 puan fark nedir? 19 hafta var daha. Burada ne zaferler, ne galibiyetler alındı şampiyonluk gelmedi. Bu köprünün altında daha çok sular akacak. Ben takımıma, hocama güveniyorum. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bugün bir basiretsizlik vardı."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!