comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç basın toplantısı! Ali Koç ne zaman konuşacak? (Ali Koç basın toplantısı saat kaçta?)

09 Ekim 2018, Salı 16:08
Ali Koç basın toplantısı! Ali Koç ne zaman konuşacak? (Ali Koç basın toplantısı saat kaçta?)

Ali Koç basın toplantısı saat kaçta? Ali Koç basın toplantısı ne zaman? Ali Koç basın toplantısı hangi kanalda? Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un basın toplantısı ne zaman yayınlanacak ve hangi kanalda olacak?

Ali Koç basın toplantısı ne zaman? Ali Koç basın toplantısı hangi gün, Ali Koç basın toplantısı hangi kanalda, Ali Koç basın toplantısı saat kaçta, Ali Koç basın toplantısı yapacak. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un gündemdeki konulara ilişkin yapacağı açıklamalar merak ediliyor. Peki Ali Koç ne zaman konuşacak, Ali Koç ne açıklama yapacak? Detaylar haberimizde.
 

Ali Koç basın toplantısı ne zaman? Ali Koç basın toplantısı hangi gün?


Fenerbahçe'de ligde peş peşe alınan kötü sonuçların ardından Başkan Ali Koç basın açıklaması yapacak. FBTV'de konuşacak olan Ali Koç'un açıklamaları merakla bekleniyor. Teknik direktör Phillip Cocu'nun geleceği merak edilirken Ali Koç'un gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalar yapması bekleniyor. 

Ali Koç basın toplantısı 10 Ekim Çarşamba günü saat 14.00'te FBTV'den naklen yayınlanacak. 
 

FB TV Yayın Akışı – FB TV Frekans Bilgileri

FB TV frekans bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. FB TV canlı izle seçeneği için Türksat uydunuzun olması gereklidir. Ayrıca Digitürk 76. D-Smart 83, Teledünya 139 ve Tivibu 80. Kanaldan da canlı izleyebilirsiniz.
FB TV FREKANS: 12344 (Vertical - Dikey)
SYMBOL RATE: 30000
Fec: 3/4
Türksat 4A Uydusu

FBTV CANLI İZLE

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.