comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç, Aykut Kocaman ile çalışacak mı? İşte planı

26 Mart 2018, Pazartesi 17:26

Aykut Kocaman konusunda henüz bir karar vermeyen Ali Koç, başkan seçilmesi halinde futbol takımını yabancı bir sportif direktöre emanet edecek.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin Mayıs ayında gerçekleşecek seçimli kongresi öncesinde başkan adayı Ali Koç'un teknik direktör planı ortaya çıktı. Aykut Kocaman hakkında henüz bir karar vermeyen Ali Koç, eğer seçilirse teknik direktörü bir yabancı sportif direktöre bağlayacak.
 

Ali Koç, Fenerbahçe'de teknik direktörü değiştirecek mi?


FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre Ali Koç, seçimden galip çıkması halinde futbol takımının başına yabancı bir sportif direktör getirecek. Teknik direktörü bu kişiye bağlayacak olan Ali Koç, sportif direktörü futbol takımının en yetkili ismi yapacak.

Hakkında henüz olumlu ya da olumsuz bir düşünce bulunmayan Aykut Kocaman, Ali Koç'tan devam kararı çıkması durumunda sportif direktöre bağlı olarak çalışacak.
ALİ KOÇ'UN OBRADOVİC HAYRANLIĞI

Kongre üyeleriyle bir araya geldiği bir etkinlikte, futbol takımındaki eksikliğe değinen Ali Koç, "Keşke futbolun başına basketboldaki Obradovic gibi birini bulabilsek" diye konuşmuştu. Üyelerle sık sık coşkulu toplantılar düzenleyen başkan adayının futbol takımının başına getireceği "Obradovic" şimdiden merak konusu oldu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.