comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ali Koç: "Arda'ya az bile ceza! Koskoca adamların iftiraları!"

13 Şubat 2021, Cumartesi 21:25
Ali Koç:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarının sorulması üzerine konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fatih Karagümrük maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

"GÜZEL REAKSİYON VERDİK"
Güzel bir saha vardı bugün. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Takımı, hocamızı, teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Güzel reaksiyon verdiler. İlk yarıda oynadığımız futbolu maça yayarsak daha güzel olacak. Sakatlarımız da dönüce daha iyi olacak. 

"DOĞRU YOLDAYIZ"

Doğru yoldayız. Taraftarlarımız geçen hafta yaşananlardan dolayı endişeye kapıldı. İnanmaya devam etsinler. Biz inanıyoruz. Onlar da inanmaya devam etsin. 

"KOSKOCA ADAMLARIN YALANLARI, İFTİRALARI"

Mustafa Cengiz'e şu an cevap vermeyeceğim. Koskoca adamların yalanları, iftiraları, 1 haftadır her gün konuşarak beni ve kulübümü hedef almaları. Biz bunlara ayak uyduramayız. Sanmayın ki cevap vermeyeceğiz. Zamanı gelince belgelerle cevabını verecektir. Bu zihniyet var oldukça Türk futbolunda ne dostluk, ne kardeşlik olur. 

"KAOSTAN BESLENİYORLAR"

Türk futbolunun kalitesinde yöneticilerin tutumu çok önemli. Basında 1 haftadır dikkat ediyorum. Bravo Fenerbahçe ortamı germiyorlar demiyorsunuz. Sizlerden rica ediyorum. Koskoca adamların iftiralarını araştırın. Tez zamanda ilgili arkadaşlarım cevap verecek. Kaostan beslendiklerini biliyoruz. Kaos yaratarak ne kendi kulüplerine, ne Türk futboluna fayda sağlayabilirler. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!