comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex'in imza töreni sonrası olay çıktı

14 Mart 2018, Çarşamba 20:04
Alex'in imza töreni sonrası olay çıktı

Alex de Souza'nın düzenlediği imza töreninin ardından tatsız olaylar yaşandı. Eski Brezilyalı futbolcu ise kendisine ait instagram hesabından açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex de Souza, düzenlediği imza gününün ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Alex de Souza yaşanan yoğunluk ve güvenlik gerekçesiyle imza gününün kesilmek zorunda kaldığını açıkladı. 

Alex de Souza kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
Bugünkü imza günüm, yaşanan büyük yoğunluğun, siz sevdiklerimin güvenliğini riske atar noktaya gelmesi dolayısı ile yarıda kesilmek zorunda kaldı. Herkese ilgi gösterememenin üzüntüsünü yaşıyor olsam da, sizlerin sağlığı her şeyden önemli. Gelip beni onurlandıran herkese çok teşekkürler. En kısa sürede tekrar görüşmek dileklerimle..."


Alex'in imza gününde olay mı çıktı?


Öte yandan Alex'in 17:00 ile 20:00 arasında planlanan imza etkinliğinde Alex'in 18:15'te Emaar Square Mall'dan ayrıldığı anons edildi. Alex için alışveriş merkezine gelen yaklaşık 10 bin Fenerbahçe taraftarının, organizasyon yetkililerine büyük tepkisi var. Polis olay yerinde gerekli müdahalede bulundu. 

KİTAPLARINI İMZALATAMADILAR

Saat 20.00'ye kadar etkinlikte kalması beklenen Alex de Souza, 18.15'te etkinlikten çıkarken, birçok taraftar efsane oyuncuya kitaplarını imzalatamadı. Sadece bu etkinlik için şehir dışından birçok kişi Alex'i görmeye gelirken, organizasyonda yaşanan aksaklıklar nedeniyle izdiham meydana geldi. Alınan yoğun güvenlik önlemine karşın izdiham önlenemezken, mağazaların camları kırıldı ve polis, Fenerbahçeli taraftarlara müdahale etti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.