comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'ya sürpriz teklif! Fenerbahçe'ye yanıt geldi

23 Şubat 2019, Cumartesi 10:49
Alex de Souza'ya sürpriz teklif! Fenerbahçe'ye yanıt geldi

Fenerbahçe'nin menajerlik teklifine yanıt veren Alex de Souza, aynı zamanda ünlü oyuncu Burak Özçivit'ten film teklifi aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarı olan oyuncu Burak Özçivit, geçmişinde maddi sıkıntılar yaşayan yıldız bir futbolcunun hayatını anlatacağı yeni filmi için Alex de Souza'ya teklif götürdü. 
 

Alex de Souza Türkiye'de film mi çekecek?


Takvim Gazetesi'nin haberine göre ünlü sinema ve dizi oyuncusu Burak Özçivit, Türkiye'de ses getirecek yeni projesi için Alex de Souza'yı transfer etmek istiyor. 

Maddi sıkıntılar içerisinde yaşayıp daha sonra yıldız bir futbolcunun hayatını konu alan bir sinema filmi çekme hazırlığında olan Özçivit. bu projede Alex de Souza'nın oynamasını istiyor. Brezilyalı yıldıza teklif götüren Burak Özçivit'in ilk temaslarından olumlu geri dönüş aldığı bildirildi.
ZENİT FENERBAHÇE MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERALEX, FENERBAHÇE'YE YANIT VERDİ

Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex de Souza'ya sarı lacivertli kulübün menajerlik teklif ettiği konuşulmuştu. Alex'e futbol direktörlüğü görevinin teklif edildiği bildirildi. Teklif karşısında çok duygulanan Alex de Souza'nın ailesine danışmak istediği ve eşiyle görüştükten sonra son kararını Fenerbahçe yönetimine ileteceği öne sürüldü. Alex eğer teklifi kabul ederse transfer görüşmeleri dışında futboldaki tüm yetkiler Alex'e bağlanacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)