comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'dan Fenerbahçe taraftarlarını duygulandıran paylaşım

19 Ocak 2018, Cuma 04:23
Alex de Souza'dan Fenerbahçe taraftarlarını duygulandıran paylaşım

Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex de Souza kendisine ait instagram hesabından sarı lacivertli taraftarları ve tribündeki atmosferi unutamadığına bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından Alex de Souza'dan yine sarı lacivertli taraftarları duygulandıran bir paylaşım geldi. Sosyal medyayı son derece aktif kullanan ve zaman zaman taraftarlarla soru cevap şeklinde konuşan Alex, Fenerbahçe stadındaki bir tribün fotoğrafını paylaşarak taraftarları duygulandıran bir mesaj yazdı. 

ALEX'İN INSTAGRAM PAYLAŞIMI
Fenerbahçe'nin eski ve efsane futbolcularından Alex de Souza kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Comandante Alex." pankartlı tribünün fotoğrafının altına "Böyle bir atmosfer hiç görmedim. Bu yerin enerjisini hala bugün dahi hissediyorum." mesajını paylaştı.

TSİ geç saatlerde paylaşım yapılmasına rağmen Fenerbahçe taraftarları Alex de Souza'nın hesabını mesaj yağmuruna tuttu. 


Alex de Souza'nın Fenerbahçe kariyeri


Fenerbahçe'de Alex de Souza ile birlikte aynı dönem futbol oynayan Semih Şentürk, Tivibuspor'a konuk oldu ve Brezilyalı efsaneyi anlattı:

"Kariyerimin %30, 40'ının sahibi Alex. Benim için çok özel birisidir. Hem aile yaşantısıyla örnek aldığım, hem antrenmanlarda, hem maçlarda... Yardımsever. Abim gibiydi. Öz abim olsa bana böyle davranmaz herhalde.  Ben Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra gittiğim her takımda bana Alex'i sordular. Şu anda oynadığım Eskişehirspor'da bile sordular. "

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)