comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'dan Fenerbahçe paylaşımı

03 Haziran 2020, Çarşamba 17:01
Alex de Souza'dan Fenerbahçe paylaşımı

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Alex de Souza, sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Alex de Souza, sarı lacivertli kulübe imza atmasının 16. yıldönümünde sosyal medyadan bir paylaşım yaptı. Kendisini sarı lacivertli renklere bağlayan yöneticilerden Hakan Bilal Kutlualp'e teşekkür eden Alex, Aziz Yıldırım'ı da unutmadı.

"AZİZ YILDIRIM VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"3 Haziran 2004... Tanımadığım bir yere gitmenin kafamda oluşturduğu soru işaretleriyle birlikte Fenerbahçe'ye imzamı attığım tarih. Ama kalbim, kulüple ve taraftarıyla harika hikayeler yazmak için yanıp tutuşuyordu.

Aziz Yıldırım ve yönetimine bunu mümkün kıldığı için teşekkür ederim.

Brezilya'ya defalarca gelip Fenerbahçe'de oynamanın harika olacağını söyleyen, ben kabul edene kadar ısrar eden Hakan Bilal Kutlualp'e özel teşekkürler.

Gelmem için ısrar eden ve geldiğimde bana çok yardımcı olan Fabio Luciano'ya teşekkürler. Bana bakıp kolladığı için Christopher Daum'a teşekkürler. Figer ailesine teşekkürler. Bu meydan okumayı benimle birlikte gerçekleştiren eşim Daiane'ye teşekkürler. Ve elbette teşekkürlerin en özeli, bana ve aileme çok iyi bakan ve sevgisini kalpten hissettiren Fenerbahçe Taraftarı'na Sonrasında gelen, tarihti."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!