comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'dan Fenerbahçe - Konyaspor maçı yanıtı

14 Şubat 2019, Perşembe 18:57
Alex de Souza'dan Fenerbahçe - Konyaspor maçı yanıtı

Arkadaşlarıyla yemekte bir araya gelen Alex de Souza, Türkiye'de izleyeceği maçın Fenerbahçe - Konyaspor müsabakasına denk gelmesini tamamen tesadüf olarak nitelendirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Aykut Kocaman yönetimindeki Konyaspor'u konuk edecek. Hafta içi Brezilya'dan Türkiye'ye gelen Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, Konyaspor maçını Ülker Stadyumu'nda izleyecek.
 

Alex de Souza Türkiye'ye neden geldi?


Fenerbahçe - Konyaspor maçını tribünden takip edecek olan Alex de Souza'nın bir sponsorluk anlaşması için Türkiye'ye geldiği öğrenildi. Geçtiğimiz akşam Türkiye'deki arkadaşlarıyla yemek yiyen Alex de Souza, izleyeceği müsabakanın Konyaspor maçına denk geldiğini öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Alex, arkadaşlarının soruları üzerine Aykut Kocaman yönetimindeki Konyaspor ile Fenerbahçe arasındaki maça denk gelmesinin tamamen tesadüf olduğunu ifade etti. Sponsorluk anlaşmanın tarihi nedeniyle böyle bir rastlantı yaşandığını söyleyen Alex, bilinçli olarak gelmediğini vurguladı.
"FENERBAHÇE KÜME DÜŞMEZ"

Öte yandan Türkiye'ye gelmeden önce Brezilya basınına konuşan Alex de Souza, Fenerbahçe'nin son durumunu değerlendirdi. Alex de Souza, ''Fenerbahçe, Süper ligi orta sırada bitirebilir. Bu sonuç Fenerbahçe'nin tarihinde aldığı en kötü sonuç olacaktır ancak Süper Lig'den düşeceğini sanmıyorum.'' dedi.

Sözlerinin devamında, “Ali Koç göreve geldikten sonra durumun çok daha kötü olduğunu farketti. Cocu ile bir felsefe değişimi yaşandı. Başlarken bu kadar kötü gideceğini tahmin etmemişlerdi.” yorumunu yaptı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)