comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'dan Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım açıklaması

17 Şubat 2019, Pazar 10:46
Alex de Souza'dan Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım açıklaması

Fenerbahçe - Konyaspor maçını tribünden izleyen Alex de Souza, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım hakkındaki sorulara sosyal medyadan cevap verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Atiker Konyaspor'un 1-1 berabere kaldığı maçı Ülker Stadyumu'ndan izleyen Alex de Souza, sosyal medya hesabından Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım hakkında açıklama yayınladı. İçinde negatif bir his kırıntısı kalmadığını ifade eden Alex de Souza, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a teşekkür etti.
 

Alex de Souza'nın Fenerbahçe açıklaması


Alex de Souza, Instagram hesabından yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Bana birçok insan Başkan Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman hakkında soru sordu... Onlara karşı hiç bir kötü düşüncem yok... Beraber geçirdiğimiz güzel şeyleri tutuyorum içimde. Aykut Kocaman'a futbol antrenörlüğü yaşamında ve aile hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum. Aynı sağlık ve mutluluk dileklerini Başkan Aziz Yıldırım için de sunuyorum...
"NEGATİF HİSLERİM SIFIRLANDI"

"İçimde düne kadar negatif his kırıntıları kaldıysa bile dün Şükrü Saraçoğlu stadına girip taraftar gibi maçı izleyince sıfırlandı. Başkan Ali Koç'a bana olan misafirperverliği ve ettiğimiz sohbet için çok teşekkür ederim. Brezilya'ya yeni bir top hediye edilmiş bir çocuk neşesiyle dönüyorum. Türk halkına bana olan sevgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum."

FENERBAHÇE - KONYASPOR MAÇI SONRASI DEĞERLENDİRMELER"ALEX'E DÜŞMAN DEĞİLİM! ALEX'LE RAKİP DE DEĞİLİZ"

Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman ise maç sonu açıklamasında, "Alex, çatır çatır oynayan iki takımı izledi. Ben Alex'le düşman değilim. Alex'le rakip de değilim. Çok sıkıntılı dönemde biz onunla kader birliği yaptık. Aynı dönemlerden büyük bir dayanışmayla geçtik. Bizi karşı karşıya getiriyorlar ve Fenerbahçeliler de hala bu tuzağa düşüyor." ifadelerini kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)