comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza'dan Ali Koç ve seçim açıklaması

14 Mart 2018, Çarşamba 16:07

Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncularından Alex de Souza basın toplantısı düzenledi. Alex gündemdeki konular hakkında konuştu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski Brezilyalı yıldızı Alex de Souza, Türkiye ziyaretinde basın mensuplrının sorularını yanıtladı. Ali Koç'tan Fenerbahçe'deki seçime kadar merak edilenlere değindi.

Bir imza günü etkinliği ve Fenerbahçe - Galatasaray maçı nedeniyle Türkiye'ye gelen Brezilyalı eski futbolcu basın mensuplarının karşına geçti.
 

Alex de Souza'nın basın toplantısındaki açıklamaları


"BURADA HARİKA ANILARIM VAR"
"İstanbul'a bayılıyorum. Harika anılarım var. Buraya gelmem kadar doğal bir şey yok. Kardeşimle birlikte derbiyi bir kez de dışarıdan izlemek istedim."

"SEÇİMLE ALAKAM YOK"

"Fenerbahçe'de bir seçim süreci yaşanıyor. Seçimin bir parçası olarak gösteriliyorum ama benim 1 oyum bile yok. Buraya gelme sebebim gezmek ve derbiyi izlemek. Seçimle bir ilgim yok. Ali Koç ile görüşmedim. Maçı nerede izleyeceğimi bilmiyorum. Buraya o amaçla geldim, umarım statta izlerim. Ali Koç ile en son 2015 yılında görüştüm. Bursa maçı öncesi 5-10 dakika konuşmuştuk. Bunun dışında hiçbir görüşmemiz olmadı."

"GİULİANO'YA ZAMAN LAZIM"

"Benimle ilgili yapılan karşılaştırmalar yeni gelen oyunculara biraz haksızlık diye düşünüyorum. Benim burada 8 yıllık kariyerim oldu. 8 yıllık kariyeri olan biriyle yeni gelmiş birini kıyaslamak yeni gelen için bir haksızlık. Diego'ya o konuda haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Giuliano için de bu karşılaştırmayı yapmak için daha zaman ve uygun bir ortamın sağlanması gerekiyor."

"GİULİANO MU, TALİSCA MI?"

"Giuliano ve Talisca iyi oyuncular. İkisi de Milli Takıma aday. Brezilya için hangisi yararlıysa o formayı giyecek."

"FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLUK ŞANSI VAR"

"Maçları takip edemediğim için Fenerbahçe'nin futboluyla ilgili konuşmak istemiyorum ama puan durumuna baktığımızda elbette ki Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı var."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.