comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza heykeline koronavirüs önlemi: "Teşekkürler"

20 Mart 2020, Cuma 19:49
Alex de Souza heykeline koronavirüs önlemi:

 Alex de Souza, maskeli ve eldivenli heykelin fotoğrafını paylaşarak teşekkür etti.

FutbolArena - Koronavirüs salgınının ardından insanlar gerek eldiven ve maske takarak, gerekse kolonya ve dezenfektan kullanarak çeşitli önlemler almaya başladı. Fenerbahçe taraftarları da Kadıköy Osmanağa'da bulunan eski futbolcu Alex de Souza'nın heykeline maske ve eldiven taktı.
 

Alex de Souza heykeline maske ve eldiven (İZLE)


Heykelin fotoğrafını çeken Devrim Erdoğan, "Bence güzel olmuş. İnsanların artık biraz bilinçlenmesi lazım. En azından burada gördüklerinde akıllarında bir şey uyanır. Sonuçta gülmeye de, hatırlamaya da ihtiyaç var. Bu dönemde virüs kadar panik ve korkularında tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Sakin olup, uyulması gerekenler uyup daha rahat bir şekilde yaşanabilir" dedi.

Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı efsanesi Alex de Souza ise sosyal medya hesabından maskeli ve eldivenli heykelin fotoğrafını paylaşarak teşekkür etti. (DHA)
FENERBAHÇE: "ANTRENMANLAR EVDE SÜRECEK"

Öte yandan Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Koronavirüs sebebiyle 2019-20 Süper Lig Cemil Usta Sezonu'na ara verilmesinin ardından Futbol A Takımımızın oyuncuları antrenmanlarını evlerinde sürdürecektir. Pazartesi gününden itibaren kendilerine tedarik edilen malzemelerle çalışmaya başlayacak oyuncularımız video sistem eşliğinde Bireysel Performans Uzmanımız Fatih Yıldız'ın gözetiminde antrenmanlarını yapacaktır. 1 haftalık bu programın ardından ligin yeniden başlayacağı tarihe göre çalışma programı yeniden düzenlenecektir." ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)