comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza: 'Fenerbahçe'yi çok özledim'

11 Ocak 2018, Perşembe 23:13
Alex de Souza: 'Fenerbahçe'yi çok özledim'

Fenerbahçe taraftarlarının büyük sevgi duyduğu Brezilyalı eski futbolcu Alex de Souza, sosyal medyadan verdiği yanıtla sarı lacivertlileri duygulandırdı.

FutbolArena - Ülkesi Brezilya'da ailesiyle hayatını sürdüren Alex de Souza, sosyal medyadan Fenerbahçe taraftarları ile iletişim kurmaya devam ediyor.
 

Alex de Souza'dan Fenerbahçe paylaşımı


Bir Fenerbahçe taraftarı ile diyaloğa giren Brezilyalı eski futbolcu, sarı lacivertli taraftarları duygulandıran bir yanıt verdi.

Kadıköy'e heykeli dikilen Alex, Fenerbahçeli taraftarın "Kaptan Fenerbahçe'yi özledin mi?" sorusuna "Çok özledim" karşılığını verdi.
Sarı lacivertli kullanıcılar bu paylaşıma büyük ilgi gösterirken, Brezilyalı yıldıza sevgi mesajları yağdırdı.


   

Alex de Souza, Fenerbahçe'den neden ayrıldı?


Fenerbahçe'de 3 lig, 2 Türkiye Kupası, 2 de Süper Kupa şampiyonluğu yaşayan Alex de Souza, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekim ayında Türkiye'de gösterime girecek "Alex Camera 10, Türkiye'den Brezilya'ya" isimli belgeseli için Fenerbahçe Kulübünden çekim izni alınamadığını altını çizmişti.

Alex de Souza, "Şu an kulübü yöneten kişi Aziz Yıldırım ve her şey ondan geçiyor. Fenerbahçe'den ayrılmamın ertesi yılı Türkiye'ye gittim ve kitap için Aziz Yıldırım ile konuşmaya çalıştım ama bana cevap vermedi. Kitabın yazarı, Başkan ve teknik direktör Aykut Kocaman ile konuşmak için geri döndü ve konuşmak istemediler. 10 gün sonra Fenerbahçe'den ayrılmamın üzerinden 5 yıl geçmiş olacak. Şu anki duruma neden geldiğimizi hala anlamıyorum." ifadelerini kullanmıştı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)