comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Alex de Souza: ''Fenerbahçe küme düşmez'

03 Şubat 2019, Pazar 16:47
Alex de Souza: ''Fenerbahçe küme düşmez'

Fenerbahçe'nin kötü gidişatı Brezilya basınında geniş yankı uyandırdı. Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza, sarı lacivertli takımın son durumunu değerlendirdi.

FutbolArena Dış Haber - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de tarihinin en kötü dönemlerini geçiriyor. Sarı lacivertli takımın Süper Lig'deki bu kötü gidişatı Brezilya basınında da yankı buldu. Brezilya basını, Fenerbahçe'nin tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşadığını belirtti.


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'nin kötü gidişatı Brezilya basınında


Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı itibari ile toparlanma sürecine girdi. Ancak sarı lacivertli takımın yaşadığı kötü dönem Brezilya basınında da yankı buldu. Brezilya basını 'Zico ve Alex'in formasını giydiği Fenerbahçe tarihin en kötü dönemlerini geçiriyor' başlıklı yazı ile Fenerbahçe'nin ligdeki durumunu değerlendirdi.

''FENERBAHÇE'NİN DÜŞECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM''
Haberde Alex de Souza'nın görüşlerine de yer verildi. Esporte.uol sitesinde yer alan habere göre, Alex de Souza, ''Fenerbahçe, Süper ligi orta sırada bitirebilir. Bu sonuç Fenerbahçe'nin tarihinde aldığı en kötü sonuç olacaktır ancak Süper Lig'den düşeceğini sanmıyorum.'' dedi.

Sözlerinin devamında, “Ali Koç göreve geldikten sonra durumun çok daha kötü olduğunu farketti. Cocu ile bir felsefe değişimi yaşandı. Başlarken bu kadar kötü gideceğini tahmin etmemişlerdi.” yorumunu yaptı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)